Dramatyczny apel do małżeństw

franciszkanie.tv
O. Leonard Bielecki, o. Franciszek Chodkowski
Poniedziałek, 23 stycznia 2017, godz. 07:00
Dwóch zakonników powiedziało "dość" i nagrali dramatyczny apel do wszystkich małżeństw, szczególnie tych, które przeżywają kryzys.
więcej

Jestem dziewicą z odzysku

Zwyczajna Dziewczyna
Wtorek, 17 stycznia 2017, godz. 07:00
Obojgu nam udało się odzyskać czystość. Pewnie w komentarzach pod tym tekstem pojawi się loża szyderców naśmiewająca się z "dziewicy z odzysku". Proszę bardzo. Mogę być i dziewicą z odzysku, nazywajcie mnie, jak chcecie.
więcej

5 rzeczy, które powinieneś robić z twoją dziewczyną

kw
Piątek, 13 stycznia 2017, godz. 07:00
Jeśli masz dziewczynę (dłużej niż kilka tygodni), to na pewno w twojej głowie już nie raz pojawiły się wątpliwości. Pewnie słyszałeś już, że bycie z kobietą oznacza "coś więcej". Oto pięć rzeczy, które powinieneś robić ze swoją dziewczyną, aby tworzyć szczęśliwy związek. Najlepiej codziennie.
więcej

Sekret szczęśliwego małżeństwa Tolkiena

Catholic Gentleman
Sam Guzman
Czwartek, 12 stycznia 2017, godz. 07:00
Wspólnie przeżyli 55 lat. John i Edith Tolkienowie są przykładem jednego z najpiękniejszych związków małżeńskich. Znany pisarz zdradził sposób na szczęśliwe małżeństwo w listach do swoich synów.
więcej

Co Jezus myślał o seksie, kobietach i małżeństwie?

Jacques Guillet SJ
Niedziela, 8 stycznia 2017, godz. 08:00
Jezus wielokrotnie mówił o małżeństwie, wiemy też wiele o tym, co sądził seksie. Zobacz, jak nauczyć się Jego niezwykłego podejścia do płci przeciwnej.
więcej

Święty Józef znalazł mi męża

Nini / swietyjozef.kalisz.pl
Niedziela, 1 stycznia 2017, godz. 10:30
Na początku wydało mi się to oczywiście śmieszne - całe życie szukam tego jedynego, a tu nagle jakiś święty z obrazka miałby mi pomagać? Niemniej postanowiłam spróbować - choćby po to żeby udowodnić babci, że nie ma już żadnej nadziei i że w mojej sytuacji i święty nie pomoże. I oto stało się...
więcej

25 sposobów, aby pokazać mężowi, że go kochasz

Catholic Gentleman
Sam Guzman / kw
Wtorek, 13 grudnia 2016, godz. 07:00
Masz dosyć kłótni? Tak wiele rzeczy w nim ci przeszkadza? Przestaliście ze sobą rozmawiać? Nie pozwól na to. Pokaż mężowi, że go kochasz, że nadal ci na nim zależy. Poznaj 25 niezawodnych sposobów.
więcej

25 sposobów, aby pokazać żonie, że ją kochasz

Catholic Gentleman
Sam Guzman / kw
Niedziela, 11 grudnia 2016, godz. 07:00
Zbyt często się kłócicie? Masz dosyć swojej żony? Denerwuje cię? W małżeństwie to się zdarza, ale nie powinno być normą. Jak temu zapobiec? Pokazuj żonie, że ją kochasz. Poznaj 25 niezawodnych sposobów.
więcej

Mieszkaliśmy razem przed ślubem, ale... - świadectwo

Michał
Poniedziałek, 5 grudnia 2016, godz. 12:07
Witam, mam na imię Michał i mam 26 lat. Jestem żonaty, ponad rok po ślubie. Chciałem podzielić się z Wami świadectwem dotyczącym współżycia przed ślubem jako że bardzo mało jest takich świadectw mężczyzn.
więcej

Co nam dało poczekanie z seksem do ślubu?

Małgorzata Ogbonnia
Sobota, 3 grudnia 2016, godz. 08:00
Mając 17 lat zostałam zgwałcona przez mojego chłopaka. Tak naprawdę to dochodziłam do siebie po tym wydarzeniu do siebie przez kilkanaście lat. Po tym dniu straciłam szacunek do siebie, czułam się winna tej sytuacji. Uważałam, że nie mam prawa powiedzieć kolejnemu chłopakowi "nie", bo przecież nie byłam już dziewicą.
więcej
lista archiwalnych aktualności

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook