Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

"Prawdziwy jubileusz to czas miłosierdzia"

więcej
- Prawdziwy jubileusz to czas miłosierdzia i przebaczenia - podkreślił abp Stanisław Gądecki, który 21 września przewodniczył uroczystej Mszy św. w kościele św. Antoniego Padewskiego w Książu Wlkp. Świątynia ta obchodzi w tym roku stulecie powstania.

Abp Migliore: prawda jest w stanie przemieniać

więcej
Prawda jest w stanie przemienić ludzkie serca i dać człowiekowi nadzieję - powiedział abp Celestino Migliore. Nuncjusz apostolski w Polsce przewodniczył uroczystościom odpustowym w sanktuarium św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu. W liturgii wzięli udział licznie zgromadzeni duchowni diecezji warszawsko-praskiej oraz wierni, w tym władze samorządowe.

32. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy

więcej
O przywrócenie ducha pracy ludzkiej apelował na Jasnej Górze abp Edward Ozorowski. Z udziałem kilkunastu tysięcy osób, głównie członków "Solidarności", na Jasnej Górze odbyła się 32. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy. Tegoroczne spotkanie było dziękczynieniem za ogłoszenie ks. Jerzego Popiełuszki patronem NSZZ "Solidarność" i błaganiem o jego rychłą kanonizację. Modlitwie towarzyszyły relikwie serca tego zamordowanego przez komunistów duszpasterza robotników.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?