Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Argentyna: beatyfikacja apostołki rekolekcji ignacjańskich

więcej
W Santiago del Estero na północy Argentyny została wyniesiona do chwały ołtarzy XVIII-wieczna organizatorka rekolekcji ignacjańskich, Maria Antonia de Paz y Figueroa. Ta świecka kobieta, urodzona w tym argentyńskim mieście w 1730 r., od najmłodszych lat poświęciła się Bogu i współpracowała z jezuitami. W imieniu papieża uroczystości przewodniczył kard. Angelo Amato, prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych.

Abp Szal: byłoby nieszczęściem, gdybyśmy daru rekolekcji nie rozwijali

więcej
Członkowie Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej i uczestnicy rekolekcji oazowych zgromadzili się w sobotę 27 sierpnia w Bazylice Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Leżajsku na pielgrzymce inaugurującej nowy rok formacji. Mszy św. przewodniczył metropolita przemyski i delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Ruchu Światło-Życie abp Adam Szal. - Byłoby nieszczęściem, gdybyśmy daru rekolekcji nie rozwijali - stwierdził w homilii.

Gniezno: katecheci zainaugurowali kolejny rok pracy i formacji

więcej
W Gnieźnie 27 sierpnia odbył się XV Archidiecezjalny Dzień Katechetyczny inaugurujący nowy rok pracy i formacji nauczycieli religii. "Kościół idzie do młodych waszymi stopami" - mówił obecny na spotkaniu Prymas Polski abp Wojciech Polak przypominając, że szkoła jest również miejscem głoszenia Bożego miłosierdzia.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook