Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

Matki Bożej Uzdrowienia Chorych
ul. ks. B. Szyszki 1
44-280 Rydułtowy Orłowiec
woj. śląskie
Diecezja: katowicka
Dekanat: Pszów
Miejscowość: Rydułtowy Orłowiec

Opis:

telefon: 0-32/4577133
e-mail: orlowiec@katowice.opoka.org.pl
www: http://www.orlowiec.katowice.opoka.org.pl/
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Przygotowania do wizyty papieża w Polsce

więcej
Intensywne prace nad przygotowaniem pielgrzymki papieża Franciszka do Polski w 2016 roku oraz Światowych Dni Młodzieży, które będą jej głównym elementem, zapowiedzieli dziś przedstawiciele rządu i Episkopatu. Już w pierwszym kwartale przyszłego roku rząd powoła międzyresortowy zespół ds. papieskiej wizyty, który blisko współpracować będzie z kościelnym Komitetem Organizacyjnym papieskiej pielgrzymki.

Ks. Piórkowski: nie osądzajmy i nie krytykujmy

więcej
- Nie osądzajmy i nie krytykujmy, zanim nie zapadnie wyrok - powiedział ks. Krzysztof Piórkowski - psycholog i psychoterapeuta z Siedlec. W wywiadzie dla Katolickiego Radia Podlasie kapłan odniósł się do tragicznych wydarzeń z 12 na 13 grudnia, kiedy brutalnie zostało zamordowane w swoim domu w Rakowiskach k. Białej Podlaskiej małżeństwo. Do zabójstwa przyznali się 18-letni syn pary i jego dziewczyna. Motywem miał być brak akceptacji ich związku przez rodziców chłopaka.

16 mln zł dotacji na Muzeum Jana Pawła II

więcej
Wniosek o przyznanie na budowę Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego przy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie 16 mln zł z budżetu przeznaczonego na kulturę i ochronę dziedzictwa narodowego złożyła w imieniu klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka. O fakcie poinformował na Twitterze poseł Przemysław Wipler.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?