Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy informacjami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Odwołano nawiedzenie Syrii przez MB Fatimską

więcej
Zapowiedziana na początek września peregrynacja figury Matki Bożej z Fatimy do Damaszku została odłożona na inny termin, jak to określono, ze względów bezpieczeństwa. W specjalnym oświadczeniu rektor narodowego sanktuarium portugalskiego ks. Carlos Cabesinhas wyjaśnił, że melchicki patriarcha Antiochii, całego Wschodu, Aleksandrii i Jerozolimy Grzegorz III Laham przesłał mu list, w którym prosił o przełożenie peregrynacji na czas "bardziej sprzyjający".

"Inka" może być wzorem i patronką młodzieży

więcej
"Jej niezłomna postawa urasta do rangi symbolu. "Inka" może być wzorem i patronką polskiej młodzieży" - powiedział abp Sławoj Leszek Głódź, podczas Mszy św. sprawowanej przed salezjańskim kościołem pw. św. Jana Bosko w Gdańsku-Oruni. Na początku liturgii metropolita gdański odsłonił i poświęcił pomnik legendarnej sanitariuszki AK, Danuty Siedzikówny.

Prymas dziękuje rolnikom za trudne żniwa

więcej
"W tym roku owocowaniu naszej ziemi towarzyszyły szczególne trudności, ale one, paradoksalnie, pozwalają nam wyostrzyć nasze spojrzenie na nas samych, dostrzec, że nasze życie nie jest zależne od tego, co mamy" - mówił abp Wojciech Polak podczas dzisiejszej Mszy św. dożynkowej w sanktuarium Matki Bożej w Markowicach.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?