Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy informacjami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Dlaczego biskupi zajmują się rodziną?

więcej
Kiedy pytają mnie, z jakiej racji biskupi zajmują się rodziną, odpowiadam: czy myślicie, że biskupi spadli z nieba? Czy także oni nie urodzili się i nie dorastali w rodzinie? Czy nie znają jej piękna? - mówił kard. Walter Kasper w katedrze we włoskim mieście Pordenone na spotkaniu zorganizowanym przez Watykańską Księgarnię Wydawniczą.

Młodzież z Ośrodka Wychowawczego w Licheniu

więcej
"Służę temu dziecku, któremu jest w życiu najtrudniej". Wcielając w życie słowa prof.Ottona Lipkowskiego, wybitnego polskiego pedagoga, pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krupskim Młynie przyjeżdżają do Lichenia wraz ze swoimi podopiecznymi, aby wpajać im wartości narodowe i chrześcijańskie.

Abp Szewczuk o przyszłości Kościoła na Krymie

więcej
Po raz pierwszy od czasu wyjścia z podziemia 25 lat temu Ukraiński Kościół Greckokatolicki (UKGK) stanął w obliczu utraty swej jednostki terytorialnej - likwidacji egzarchatu krymskiego. Oznajmił o tym arcybiskup większy kijowsko-halicki Światosław Szewczuk 23 października we Lwowie na konferencji prasowej w ramach rozpoczętego w tym dniu spotkania biskupów wschodnich Kościołów katolickich z Europy.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?