Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.
W chwili obecnej nie dysponujemy aktualnościami
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Kard. Schönborn o pontyfikacie Franciszka

więcej
Po decyzji Benedykta XVI rezygnacja z papieskiego urzędu papieża Franciszka wydaje się możliwa - uważa kard. Christoph Schönborn. - Papież mówiąc ostatnio, że jego pontyfikat będzie trwał krótko powtórzył tylko opinię, którą już wcześniej wyraził - przypomniał arcybiskup Wiednia w wywiadzie dla niedzielnego wydania austriackiej gazety "Österreich". Jego zdaniem jest to typowe dla stylu Franciszka, że ma on swoje odczucia i je wyraża. "On mówi to, co myśli" - zaznaczył austriacki purpurat.

ŚDM: znamy miejsca spotkań papieża z młodymi

więcej
Msza św. kończąca Światowe Dni Młodzieży 2016 zostanie odprawiona w Brzegach k. Wieliczki, pozostałe uroczystości z udziałem papieża Franciszka odbędą się w Krakowie - poinformował w niedzielę metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz.

"Krzyż to nie ozdoba, amulet czy zaklęcie"

więcej
"Większość ludzi uważa krzyż za podstawowy symbol chrześcijański" - powiedział bp Rudolf Pierskała w Niedzielę Palmową w opolskiej katedrze. "Jednak wielu wie bardzo mało o jego znaczeniu albo traktuje go tylko jako ozdobę, dekorację, modny dodatek do stroju, ochronny amulet czy też magiczne zaklęcie" - dodał.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?