Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

Najświętszego Serca Pana Jezusa
Niestępowo ul. Raduńska 87
83-331 Niestępowo
woj. pomorskie
Diecezja: gdańska
Dekanat: Żukowo
Miejscowość: Niestępowo

Opis:

telefon: (0-58) 681-80-93
e-mail: niestepowo@diecezja.gda.pl
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

Ks. Lemański został ukarany suspensą

więcej
Bezterminowy zakaz sprawowania funkcji kapłańskich i noszenia stroju duchownego otrzymał dziś ks. Wojciech Lemański. Abp Henryk Hoser wydał dekret suspendujący go i przekazał go duchownemu podczas dzisiejszego spotkania w kurii warszawsko-praskiej. Ks. Lemański nie przyjął tego dekretu, zapowiedział rekurs i apelację do Stolicy Apostolskiej.

Diecezja tarnowska pomoże ofiarom nawałnic

więcej
Caritas Diecezji Tarnowskiej pomoże mieszkańcom Sądecczyzny w odbudowie dachów zerwanych przez trąbę powietrzną w Starym Sączu. Na pomoc mogą też liczyć osoby, których domy ucierpiały podczas ostatnich nawałnic. W najbliższą niedzielę, 24 sierpnia w diecezji tarnowskiej odbędzie się zbiórka pieniędzy na ten cel. Przeprowadzą ją wolontariusze z parafialnych oddziałów Caritas.

Relikwie Jana Pawła II w Belgii

więcej
Belgijskie sanktuarium Matki Bożej w Beauraing w diecezji Namur otrzyma relikwie św. Jana Pawła II. Dokładna data ich przeniesienia nie została jeszcze podana do wiadomości - poinformowały media belgijskie. Natomiast wiadomo już, że relikwie krwi polskiego papieża zostaną złożone w krypcie św. Jana, która zostanie przemianowana na kryptę św. Jana Pawła ll. Ponadto miejscowa wspólnota pragnie w krypcie umieścić obrazy nawiązujące do wizyty Jana Pawła w tym sanktuarium w 1985 roku.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?