Parafie

Strona wybranej parafii nie posiada głównego administratora.
Jeżeli chcesz zostać jej głównym administratorem, zapraszamy do formularza.

Adres:

Najświętszego Serca Pana Jezusa
Niestępowo ul. Raduńska 87
83-331 Niestępowo
woj. pomorskie
Diecezja: gdańska
Dekanat: Żukowo
Miejscowość: Niestępowo

Opis:

telefon: (0-58) 681-80-93
e-mail: [email protected]
zgłoś błąd lub nadużycie

Najnowsze tematy:

O. T. Kot SJ nowym Asystentem Regionalnym

więcej
Dnia 4 lipca br. o. Generał Adolfo Nicolas SJ mianował o. Tomasza Kota SJ, obecnego Przełożonego Prowincji Wielkopolsko-Mazowieckiej Towarzystwa Jezusowego, Konsultorem Generalnym oraz Asystentem Regionalnym dla Europy Centralnej i Wschodniej (ECO).

Kościoły ostrzegają przed wojną atomową

więcej
W związku z przypadającą wkrótce 70. rocznicą zrzucenia przez lotnictwo USA bomb atomowych na Hiroszimę (6 sierpnia) i Nagasaki (9 sierpnia) biskupi różnych Kościołów z krajów tzw. tarczy antyatomowej NATO oraz Japonii i Korei Południowej zamierzają udać się z pielgrzymką do Japonii. W obu miastach będą się wspólnie modlili z osobami, które przeżyły katastrofę nuklearną. Będą też uczestniczyć w okolicznościowych spotkaniach.

KEP: obecja ustawa o in vitro - nie do przyjęcia

więcej
Ustawa "o leczeniu niepłodności" z dnia 25 czerwca br. w obecnym kształcie jest nie do przyjęcia - podkreśla prezydium Konferencji Episkopatu Polski (KEP) w wydanym dziś komunikacie. Biskupi zwracają uwagę, że ustawa ta - przyzwalając na tworzenie nadliczbowych zarodków - nie chroni życia nienarodzonych, zaś procedura "in vitro" nie leczy niepłodności. Przypominają jednocześnie, że metodą dobrą z punktu widzenia moralnego jest naprotechnologia.

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?