Z takiego prezentu Jan na pewno się ucieszy

as
Czwartek, 16 lutego 2017, godz. 15:38
Dla wielu z nas ks. Jan Kaczkowski był i nadal jest bardzo ważną osobą. Często podkreślał, że msza święta jest dla niego bardzo ważna. Zróbmy mu prezent, z którego na pewno się ucieszy.
więcej

Dyskusja "Chrześcijanin - zakorzeniony i otwarty?"

WAM

Wtorek, 14 lutego 2017, godz. 15:32
Zapraszamy na spotkanie wokół książki "Drogi jednego. Chrześcijaństwo otwarte", w którym udział wezmą autor, dr hab. Piotr Sikora, teolog związany z "Tygodnikiem Powszechnym" oraz dr Tomasz Dekert, religioznawca, członek redakcji "Christianitas". Spotkanie poprowadzi Karol Kleczka.
więcej

Bóg odpowiedział mi przez radio

WAM
ks. Jan Kaczkowski

Sobota, 11 lutego 2017, godz. 09:31
Tamtego dnia, po usłyszeniu wiadomości o wznowie, wszedłem pod prysznic i w radiu usłyszałem piosenkę. To była delikatna odpowiedź Pana Boga na moją modlitwę - pisał ksiądz Kaczkowski.
więcej

Jogurcik zamiast bliskości

WAM
ks. Jan Kaczkowski

Piątek, 10 lutego 2017, godz. 17:59
"Zjedz, musisz być silna". Marnować czas na jogurciki, zamiast wykorzystywać go na bliskość - jakie to bezsensowne. Musimy wszystko otulić miłością - pisał ks. Jan Kaczkowski
więcej

"Nie ma co udawać, że zawsze było w porządku"

WAM
ks. Jan Kaczkowski

Sobota, 28 stycznia 2017, godz. 15:00
Korzenie są bardzo ważne, ale nie mogą okazać się na tyle silne, żeby nam nie pozwoliły odlecieć ku wolności - ks. Jan w najnowszej książce "Dekalog księdza Jana Kaczkowskiego"
więcej

Pokazał, że 10 przykazań nie musi nas ograniczać

WAM
Grzegorz Kramer SJ

Wtorek, 17 stycznia 2017, godz. 09:45
"Ten wywiad nie daje odpowiedzi w stylu: tak rób, a pójdziesz do nieba" - o najnowszej książce "Dekalog księdza Kaczkowskiego" pisze Grzegorz Kramer SJ.
więcej

Coś więcej niż zwykły, pobożny kalendarz

WAM
DEON.pl / sz

Środa, 21 grudnia 2016, godz. 07:00
Jeżeli chcesz przeżyć 365 wyjątkowych dni, w których spotkasz się z Bogiem, lepiej poznasz siebie, odkryjesz swój cel i zawojujesz świat − Złap się za Słowo.
więcej

Te prezenty to strzał w dziesiątkę

WAM
sr/as

Piątek, 16 grudnia 2016, godz. 11:36
Zapewne każdy z nas podarował kiedyś komuś chybiony prezent. Pewnie nie wszyscy głośno się do tego przyznają, ale założymy się, że w pamięci przechowujecie takie sytuacje. A one potrafią wyskoczyć znienacka, zwłaszcza w okresie świątecznym, i z demonicznym śmiechem przypomnieć o sobie, wywołując zimny pot i dreszcz niepokoju.
więcej

Dieta cud - prezenty dla pożeraczy książek

WAM
sr

Środa, 14 grudnia 2016, godz. 11:48
Umberto Eco powiedział kiedyś: "Kto czyta książki, żyje podwójnie". Co więcej, według neurologów i psychologów czynność czytania wymaga od nas skupienia, pobudza nasz układ krążenia, wzbudza emocje - usprawnia zatem procesy w całym organizmie.
więcej

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji

WAM

Poniedziałek, 12 grudnia 2016, godz. 09:01
Chcielibyśmy żyć twórczo, niebanalnie, widzieć więcej tam, gdzie dostrzegamy już tylko rutynę, odkrywać na nowo osoby, miejsca, zdarzenia. Zastanawiamy się tylko, jak wykrzesać z siebie tę iskrę, która zapali do zmiany.
więcej

 

 

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook