Komentarze Komentarze

Instytut ks. Piotra Skargi wspiera antypolonijnych działaczy na Litwie

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-01-11 21:15:14
Litewskie media niedawno ujawniły, że polski Instytut im. ks. Piotra Skargi (związany z Polonia Christiana i Ordo Iuris) wsparł wysoką sumą litewskie organizacje powiązane z antypolonijnymi narodowcami.
więcej
Ilość wiadomości: 63
2019-01-11 21:15:15
Ani mi oni bracia ani swaci. Szkoda tylko, że Deon publikuje takie rewelacje, a nie informuje o nowej odsłonie skandalu w USA, która potwierdza oskarżenia abp. Vigano
Ilość wiadomości: 1297
2019-01-11 23:23:41
Panie Karolu, bardzo dobrze, że Pan o tym napisał. Często komentujący na tym forum powołują się na portal Polonia Christiana, który jest powiązany z TFP, a TFP zostało uznane w Brazylii, Francji i innych krajach za szkodliwą sektę. Okazuje się, że nie tylko nie są to organizacje reprezentujące Kościół Katolicki oraz głoszące treści sprzeczne z chrześcijaństwem, ale prowadzące - jak w przypadku krakowskiego Instytutu Piotra Skargi - działalność antypolską. Czytałam też o rosyjskich powiązaniach Instytutu Piotra Skargi. A jak wiadomo Instytut im. Piotra Skargi jest założycielem Ordo Iuris. 
Jest to więc sieć międzynarodowych powiązań, dysponująca dużymi pieniędzmi, podszywająca się pod chrześcijaństwo, której celem jest sianie zamieszania w umysłach ludzi.
Ilość wiadomości: 63
Odpowiedź do: Oriana | 2019-01-13 00:11:53
Antypolską działalność prowadzą biskupi chcący sprowadzić tu muzułmanów

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook