Komentarze Komentarze

CBOS: pierwszy raz w historii tych badań ludzie oceniają Kościół w Europie i na świecie częściej negatywnie niż pozytyw

Autor Wiadomość
deon
Gość
2018-11-08 15:57:09
Wprawdzie nadal większość Polaków (58%) pozytywnie ocenia sytuację Kościoła katolickiego w naszym kraju, jednak w ostatnich latach, a zwłaszcza w ostatnim miesiącu, zauważalny jest w tym zakresie spadek ocen pozytywnych i wzrost negatywnych - podaje CBOS opierając się na badaniach przeprowadzonych przed i po premierze filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego.
więcej
1653467954.jpg
Ilość wiadomości: 818
2018-11-08 15:57:10
Wpływ ujawnienia obecnej afery pedofilskiej w Kościele będzie można oceniać za 10 lat. Póki co polityka "zero tolerancji" sprowadza się do modlitw i nic kompletniej z niej nie wynika. O tuszowanie pedofilii jest oskrażonych trzech kardynałów z najbliżeszgo otoczenia papieża a samemu papieżowi zarzuca się obronę dwóch duchownych-pedofili w Argentynie. Robienie ankiety po "wyjściu z kina" nie ma najmniejszego sensu.
Ilość wiadomości: 636
2018-11-09 00:00:39
Jaki jest cel tego artykułu? Dlaczego przy każdym temacie przedstawiane są badania z innych okresów czasowych? Czy grupy badanych też tak były dobierane? Całość wygląda na zbieranie argumentów do założonej z góry tezy. Jeżeli fakty do niej nie pasują, to tym gorzej dla faktów. Czy naprawdę DEON musi sięgać po metody propagandystów sowieckich i niemieckich?

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook