Komentarze Komentarze

Nowoczesna zaprezentuje nowy program polityczny

Autor Wiadomość
deon
Gość
2016-06-27 22:19:28
Jak odebrać władzę PiS oraz w jaki sposób naprawić polskie państwo po rządach obecnej władzy - odpowiedzi m.in. na te pytania ma dać nowy program polityczny Nowoczesnej, którego zarysy wkrótce zostaną przedstawione - poinformował PAP Paweł Rabiej z zarządu Nowoczesnej.
więcej
Ilość wiadomości: 1
2016-06-27 22:19:29
zabawni są i pocieszni-ludki z "nowoczesnej"
1245924311.jpg
Ilość wiadomości: 1222
2016-06-28 00:26:18
Nowocześni i postępowi tussstowcy. Kiedy spłacicie zadłużenia tussistowskie oraz kiedy wypłacicie ludziom słuszne odszkodowania poszkodowanym przez rządy tussistowskie w trakcie wykonywania polityki wypędzeń jakie miały miejsce w Polsce w latach 2007 - 2015?
Czystość jest formą bycia. Jest sztuką, delikatną i mądrą. Charakterystyczną dla ludzi wielkich. Potrafi oprzeć się licznym niebezpieczeństwom i dewiacjom w procesie kształtowania się osobowości. W Kościele katolickim zanieczyszczana ideologią manicheistyczną. W brewiarzu można przeczytać taki oto tekst:
"Nie żenili się albowiem chcieli zachować czystość". Kościół katolicki od trzeciego wieku n.e. nie może sobie poradzić z wpływami manicheistycznymi. Nawet niniejszy portal mieniący się być katolickim, jest silnie z manicheizowany, gdy pisze na tematy etyki seksualnej. Smutna to prawda, bardzo smutna.
Tymczasem życie w czystości, tej która płynie z nauki Chrystusa ( z nauki czystej) jest wielką egzystencjalną siłą niezbędną w zjednoczeniu eucharystycznym z Chrystusem.
1208823474.jpg
Ilość wiadomości: 2769
2016-06-28 00:48:57
Jak można przedstawić nowy program, jeśli starego nie było? ;-)

"Jak odebrać władzę PiS oraz w jaki sposób naprawić polskie państwo po rządach obecnej władzy"

To jest program? LOL
1755073871.jpg
Ilość wiadomości: 223
2016-06-28 22:28:10
Coś w tym stylu ?

"Rok 2008. Główny ekonomista banku BPH Ryszard Petru mówi w "Polska The Times": - Złoty będzie się wzmacniał. Kredyty we frankach jeszcze długo pozostaną bezpieczne i opłacalne".

Wywiad z Petru w  GW 2015.06.3 GW: "Miał pan kredyt we frankach?
- Miałem. Przewalutowałem w 2008 r., straciłem na tym. Uznałem, że zmieniła się sytuacja i do Szwajcarii wpływały pieniądze z całego świata. Frank stał się globalnym bezpiecznym schronieniem. I zaczął bardzo nabierać na sile".

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?