Komentarze Komentarze

"Biskupi nie wojują, ale bronią rodziny"

Autor Wiadomość
deon
Gość
2013-12-29 13:37:15
Biskupi w święto Bożego Narodzenia bronią świętości rodziny, a nie wojują z zepsutymi poszukiwaczami cielesnych doznań. To obrona a nie atak! - uważa prof. Aleksander Nalaskowski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Podkreśla on, że "Episkopat, to liczna grupa doktorów, doktorów habilitowanych i profesorów, osób wykształconych w wielu europejskich uczelniach, znających języki, filozofię i antropologię - nie wolno tego głosu lekceważyć". Dziś w kościołach czytany jest list Episkopatu na Niedzielę Świętej Rodziny, poświęcony ideologii gender.
więcej
mth
Gość
2013-12-29 13:37:16
Niech sobie każdy z biskupów strzeli po dzieciaczku i go wychowa, to będą wtedy pro-life i będą mogli się wypowiadać, a tak to gówno wiedzą, więc morda w kubeł.
tak
Gość
2013-12-29 14:04:57
mth,
czy jesteś pewny/a , że na właściwy portal trafiłeś/łaś? Sądząc po słownictwie chyba nie bardzo.
Chrześcijanie
Gość
2013-12-29 15:48:55
Bardzo rzeczowa i mądra opinia Pana Profesora. Dziękujemy
tak
Gość
2013-12-29 16:00:10
Bardzo mądre i może wreszcie niektórzy zrozumieją, że Episkopat jeśli chodzi o mądrośc i wykształcenie jest na nieosiągalnym dla nich poziomie intelektualnym. Boleję nad tym, że  myślenie o nieodpowiednim poziomie intelektualnym polskich bioskupów zdarza się felietonistom deonu, że przypomnę dramatyczną konstatację jednego z autorów, że strona nie popierająca gender  nie ma uczonych na odpowiednim poziomie i dlatego dominikanie byli zmuszeni zaprosić na dyskusje  o gender tylko zwolenników tej nieszczęsnej ideologii.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?