Komentarze Komentarze

Pomagajmy sobie żyć, a Bogu działać - Łk 24...

Autor Wiadomość
deon
Gość
2011-04-28 17:18:10
Uczniowie opowiadali, co ich spotkało w drodze, i jak poznali Jezusa przy łamaniu chleba. A gdy rozmawiali o tym, On sam stanął pośród nich i rzekł do nich: "Pokój wam".
więcej
per...
Gość
2011-04-28 17:18:10
Moje świadectwo: mnie akurat wydarzyło się coś trudnego i niezrozumiałego nie tylko w pierwszej chwili, być może tu na ziemi nigdy nie zrozumię tych dziwnych zdarzeń, nie mam pojęcia czy tego chciał Pan Bóg, może tak, a może tylko dopuścił to. Przecież człowiek swoim ograniczonym umysłem nie potrafi pojąc planów naszego Stwórcy, czasem nie jest nawet w stanie zrozumieć postępowania drugiego człowieka. Tak czy owak wierzę w Jego Opatrzność i że w swoim czasie coś się może zmienić na lepsze ... staram się cieszyć każdym zwykłym dniem, a swoje cierpienia związane z niezrozumieniem tego co się stało ofiarować w różnych intencjach. Dziękuję.
niezrozumienie
Gość
2011-04-30 08:26:19
 trudno człowiekowi zrozumieć Boga. mimo wszystko jednak musimy dokonac tego wysiłku, bo Bóg do nas mówi. niestety od wieków nie potrafimy właściwie odczytac Jego słów. mówi zapewne troche innym jezykiem. to tak jak polski i sowacki. niby podobne a jednak czasam mylące. np kelnerka podając do stołu mówi: "niech se patrzy". poczatkowo nie wiemy o co chodzi ( bo dlaczego mamy patrzeć?) a potem okazuje się, ze to oznacza coś w rodzaju: smacznego, prosze ... obserwujemy innych i widzimy ze oni nie tylko patrza - więc i my zabieramy się do jedzenia. 
per...
Gość
2011-04-30 12:24:51
Na dziś z nieznanych przyczyn nie ma rozważania, ale za to jest fajny komentarz - ten poniżej. Dziękuję.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?