Komentarze Komentarze

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. iwabradyny

Autor Wiadomość
deon
Gość
2010-11-15 13:56:27
Z powodu braku dowodów Prokuratura Apelacyjna w Krakowie umorzyła śledztwo dotyczące korupcji przy wpisaniu iwabradyny na listę leków refundowanych - poinformował w poniedziałek PAP prok. Piotr Kosmaty z Prokuratury Apelacyjnej.
więcej
teresa
Gość
2010-11-15 13:56:28
A kto z lekarzy może powiedzieć,że nie kontaktował się z przedstawicielami firmy Servier.Niby czym się pisało mdokumentację medyczną jeśli nie długopisami ,których kasa chorych ,czy NFZ nie mógł jakoś zakupić poprzez menadżerów przychodni,czy szpitali... Ot -bieda,a pisać trzeba dużo.
Dami
Gość
2010-11-15 16:00:02
Teraz ci co głosili, że doszło do poważnego złamania prawa, szanujący owe prawo w każdym przypadku (kiedy tylko im ono odpowiada) z pewnością nie z zgodzą się z tym wyrokiem. Wychwalając świętą jakoby zasadę, że nie komentuje się wyroków słusznych będą debatować nad działaniami prokuratury, możliwymi błędami i licznymi uchybieniami.

Lekarze nie kontaktują się z przedstawicielami fimr farmaceutycznych dla własnych korzyści tylko dla dobra pacjentów. A ponieważ pracują po 16 godzin na dobę, naturalnym jest to, że spotykają się z akwizytorami leków nawet w czasie pracy. Kolejka czeka, a pan lub pani w graniturku załatwiają sprawy pro publico bono.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?