Św. Józef zawsze daje więcej, niż go prosimy

ks. Czesław
Poniedziałek, 20 marca 2017, godz. 07:00
Lekarze nie dawali wiele nadziei: 10% szans na przeżycie. Podszedłem do inkubatorów, do tych dwóch małych istotek, które w nich leżały. Przy każdym z nich położyłem mały obrazek św. Józefa.
więcej

Ta kobieta sprawiła, że stałem się mężczyzną [ŚWIADECTWO]

Mateusz
Piątek, 17 marca 2017, godz. 07:00
Nie mając pewności, że kiedyś powiem jej "kocham cię", całkowicie się zaangażowała. Wkrótce postanowiłem jej powiedzieć o moim uzależnieniu od masturbacji. Wstydziłem się, ale zdałem sobie sprawę, że to może być przyczyną całego mojego problemu.
więcej

"Gdy trwamy na tej modlitwie, szatan ustępuje"

ks. Andrzej Rusak
Czwartek, 16 marca 2017, godz. 07:00
"Ta modlitwa mnie prowadzi na drogach życia i posługiwania kapłańskiego. To odczuwam, tym się dzielę" - przeczytaj piękne świadectwo księdza Andrzeja.
więcej

"Dziękuję Bogu za to rozstanie" [ŚWIADECTWO]

A.
Poniedziałek, 6 marca 2017, godz. 07:00
Na początku związku postawiliśmy Pana Boga na pierwszym miejscu, po długich rozmowach uznaliśmy również, że chcemy dochować czystości przedmałżeńskiej, czyli wszystko zapowiadało się fajnie. Jednak to naprawdę nie wystarczyło.
więcej

Właśnie tak może Cię zmienić Wielki Post

DEON.pl
Środa, 1 marca 2017, godz. 06:55
Wielki Post to doskonały czas by się nawrócić. Dlatego jeśli czujesz, że Wielki Post zmienił coś w Twoim życiu, to nie zastanawiaj się i podziel się swym świadectwem.
więcej

"Pan Bóg nie pozwolił nam zepsuć naszej miłości"

Anna
Wtorek, 28 lutego 2017, godz. 07:00
Nikomu nie powiedzieliśmy o naszym małym skarbie, nie chcieliśmy żeby nas oceniano, żeby mówiono "o hajtają się, bo zaciążyła" itp. Bardzo się cieszyłam z tego, że zostanę mamą, ale też i paraliżował mnie strach: czy wejdę w suknię ślubną, czy nikt nie zauważy.
więcej

Ta modlitwa ocaliła mój związek

Justyna
Piątek, 24 lutego 2017, godz. 07:01
"Bóg otworzył mi oczy na wielką krzywdę, którą robiłam mężowi. Jestem pewna, że to właśnie te słowa uratowały moje małżeństwo".
więcej

Uwierzyłam, że seks przed ślubem to "nic takiego"

Alina
Środa, 15 lutego 2017, godz. 07:00
"Zawsze chciałam czuć, że ktoś mnie kocha, chciałam choć na moment poczuć się bezpiecznie. Uciekałam w ramiona chłopaków, którzy nigdy ani mnie nie szanowali ani nie kochali, chcieli tylko jednego. Chciałam wyrwać się z domu, w którym nie było miłości i desperacko szukałam jej gdzie indziej".
więcej

Ta modlitwa przyniosła mi najpiękniejszy cud [ŚWIADECTWO]

Magdalena
Sobota, 11 lutego 2017, godz. 07:00
Dzięki tej modlitwie moje problemy nie zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale cały czas czułam, że Jezus nam pomaga. Doświadczaliśmy kolejnych cudów.
więcej

"Zaczekajcie na siebie do ślubu"

Anna
Wtorek, 7 lutego 2017, godz. 07:00
Chciałabym was prosić abyście dbali o czystość w swoim życiu i w swoim związku. Chcę was o to prosić dlatego, że sama jej nie dochowałam i wiem jakie bolesne i raniące konsekwencje ma to dla mojego życia.
więcej

 

Dodaj świadectwo »

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook