Powalający gest przyjaciół wobec chorej na raka

vimeo.com / slo
Środa, 22 marca 2017, godz. 07:00
U Gerdi zdiagnozowano raka piersi. McKenna, jedna z jej przyjaciółek, wysłała maila do pozostałych znajomych, z pewną nietypową prośbą...
więcej

Nie czekaj na dobry moment. Zrób to TERAZ

Valerio Albisetti
Niedziela, 19 marca 2017, godz. 12:56
Trwamy w związkach szkodliwych dla zdrowia psychicznego. Znosimy trudności żyjąc marzeniami i nadzieją, że jakiś czynnik zewnętrzny zmieni sytuację. Albo ciągle na coś czekamy - np. na wakacje, awans albo ślub...
więcej

Ćwiczenie, które pomoże ci polubić siebie w poniedziałek

John Powell
Poniedziałek, 13 marca 2017, godz. 11:54
Wykonanie tego ćwiczenia może być początkiem dobrych zmian w twoim życiu. Proponuje je John Powell - jezuita, autor bestsellerowych książek i wykładowca na Uniwersytecie Loyola w Chicago.
więcej

Nienawidzę siebie!

Stanisław Morgalla SJ
Poniedziałek, 13 marca 2017, godz. 10:52
Są młodzi, zdolni, piękni, wrażliwi, tylko... coś nie lubią siebie. Więcej, nienawidzą siebie. Niby jak inni chodzą, jedzą, śmieją się i bawią, a jednocześnie psują się od środka, jakby ich duszę toczył robak samozniszczenia. Dlaczego?
więcej

Sny zwracają nam na coś uwagę

Wunibald Müller / slo
Sobota, 11 marca 2017, godz. 08:00
Treść snów zwraca uwagę na istniejący, choć nieraz ukryty lęk. Carl Gustav Jung mówi: "Tam, gdzie istnieje lęk, tam pojawia się zadanie". Może ono poszerzyć doświadczenia, zmuszając nas do konfrontacji z naszymi popędami.
więcej

Jak mówić prawdę o swoich emocjach i nie ranić?

Maria Krzemień
Piątek, 10 marca 2017, godz. 13:27
"Nie powiem, co czuję, bo będzie mu przykro", "nie powiem jej prawdy, bo boję się, że ją skrzywdzę". Niewola niemówienia. Jak szczerze rozmawiać z bliskimi o tym, co trudne?
więcej

3 ćwiczenia, które pomogą ci świętować każdy dzień

John Powell
Sobota, 18 lutego 2017, godz. 07:55
Jeśli masz kłopot z samoakceptacją, zrób 3 praktyczne ćwiczenia. Ich wykonanie może być początkiem prawdziwego szacunku i miłości do siebie. Zaczniesz świętować życie. Proponuje John Powell SJ - autor bestsellerowych książek i wykładowca na Uniwersytecie Loyola w Chicago.
więcej

Co daje ludziom szczęście? Badania trwały 75 lat. Poznaj wyniki

youtube.com/ ed
Piątek, 17 lutego 2017, godz. 06:11
Naukowcy z Uniwersytetu Harvarda przez 75 lat obserwowali losy 724 mężczyzn. Robert Waldinger - kierownik projektu, psychiatra i profesor, wnioskami podzielił się czasie wystąpienia dla "Ted". Co sprawia, że czujemy się zdrowi i szczęśliwi?
więcej

Kobiety, wyjdźcie z cienia

Sylvia Schneider
Środa, 15 lutego 2017, godz. 10:30
Wiele kobiet wątpi w siebie i są przekonane, że nie zasługują na dobry los. Nie czują swojej wyjątkowości i sądzą, że nikt nie zechce się nimi poważnie zainteresować.
więcej

8 kroków do wygrania walki z perfekcjonizmem

Richard Winter
Piątek, 10 lutego 2017, godz. 09:00
Wiesz już, skąd może wynikać i jak się objawia. Teraz czas na walkę. Zrób chociaż jeden krok. Potem przyjdzie czas na kolejne. Odpuść sobie i uciesz się życiem.
więcej

 

 

 

 

Inteligentne Życie 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook