Zbadaliśmy postawy Polek. Wiemy, które są najszczęśliwsze [WYWIAD]

PAPlife/ed
Poniedziałek, 24 kwietnia 2017, godz. 15:12
Kobieta zbyt często dąży do ideału. Sięga po kolejne diety, porady o tym, jak się ubierać lub zachowywać. Za rzadko zadaje sobie pytanie: czego potrzebuję? Brak kontaktu ze sobą bywa dramatyczny w skutkach. Jak to zmienić i co według badań daje kobietom prawdziwe szczęście?
więcej

Pięć typów rodziców na Mszy dla dzieci

Maja Moller
Sobota, 22 kwietnia 2017, godz. 09:00
Patrząc na "luzaka", wiesz, że nie przejmuje się ani poziomem decybeli wydawanym przez swoje dziecko, ani jedzeniem przez nie słodyczy na schodach przed samym ołtarzem.
więcej

Żyjesz w klatce zbudowanej z oczekiwań? Nic nie musisz

Maja Moller
Piątek, 21 kwietnia 2017, godz. 15:47
Odmieniamy słowo "musieć" przez wszystkie życiowe przypadki i wypadki. A ja dzisiaj postanowiłam poszukać go gdzieś indziej - pisze Maja Moller.
więcej

Podziel się jedzeniem. Nie wyrzucaj do kosza. Mamy na to pomysł

www.facebook.com/podzielmysie/ ed
Wtorek, 18 kwietnia 2017, godz. 18:05
Zostało Ci jedzenie po świętach? Banki Żywności szacują, że w tym okresie w koszach na śmieci ląduje o 30 proc. więcej żywności niż w innych miesiącach. Polacy wpadli na pomysł, jak podzielić się z tymi, którzy na co dzień bywają głodni:
więcej

Tęsknisz za miłością? On kocha cię jak księżniczkę z bajki

Maja Moller
Niedziela, 16 kwietnia 2017, godz. 03:09
Najpierw był Kopciuszek i Śpiąca Królewna, potem - pełne magii bajki Disneya, a w końcu - Pretty Woman i Dirty Dancing. W tym wszystkim obecna wszędzie bez wyjątku, choć nigdy nie ubrana w słowa, tęsknota za miłością - pisze Maja Moller.
więcej

Jak nie zrobić jaj z Wielkanocy (5 podpowiedzi)

Maja Moller
Sobota, 15 kwietnia 2017, godz. 19:08
Zobaczyłam niedawno w telewizji reklamę jednego z filmów dla dzieci - "Zając Max ratuje Wielkanoc". Już sam tytuł wzbudził we mnie sprzeciw, o jaki bym siebie nie podejrzewała, bo rzadko jestem wojującą katoliczką. Tym razem jednak ze smutkiem pomyślałam, że z Wielkanocą może stać się to samo, co ze świętami Bożego Narodzenia...
więcej

91-latka zrezygnowała z chemioterapii i wyruszyła w ostatnią podróż

dobrewiadomosci.net.pl/ facebooko.com/ ed
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017, godz. 15:50
Kiedy lekarz zapytał, kiedy chciałaby pojawić się w szpitalu, ta mała, wymęczona staruszka, ważąca 45 kg spojrzała mu prosto w oczy i najmocniejszym głosem, na jaki potrafiła się zdobyć, powiedziała: "Mam już 90 lat, ruszam w drogę".
więcej

Bóg mówi mi coś innego niż media [WYWIAD]

Agnieszka Musiał/ Maja Moller
Sobota, 8 kwietnia 2017, godz. 08:51
- Wpadłam w pułapkę wizerunku kobiety, która ma się podobać, ładnie pachnieć, pięknie wyglądać, ze wszystkim sobie radzić i spełniać się w pracy - opowiada w rozmowie Agnieszka Musiał.
więcej

Kinga Baranowska: ważne, by zaczynać od małych kroków

PAP life/ed
Piątek, 7 kwietnia 2017, godz. 18:44
Himalaistka Kinga Baranowska, która ma na koncie dziewięć ośmiotysięczników, co rusz staje w szranki z "wewnętrznym krytykiem". Mierząc się z wielkim wyzwaniem, rozbija je na mniejsze zadania i zastanawia się, jakich umiejętności potrzebuje, by osiągnąć swój cel.
więcej

Jak spać, żeby się wyspać?

PAP life/ ed
Czwartek, 6 kwietnia 2017, godz. 13:33
Margaret Thatcher sypiała nie więcej niż 4 godziny na dobę. Nikola Tesla, uważając sen za stratę czasu, spał jedynie 2 godziny na dobę. Jak dobrze i efektywnie spać?
więcej

 

 

 

 

Inteligentne Życie 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Google
Zaloguj przez Facebook