RAI: sprawcy napadu na Polaków bez stałego adresu; dwaj znani policji

(fot. PAP/EPA/MANUEL MIGLIORINI)

Sprawcy napadu na Polaków w Rimini, czyli czterej imigranci z Afryki Północnej, nie mają stałego miejsca zamieszkania - podała w poniedziałek włoska telewizja RAI News informując o poszukiwaniach przestępców. Dwóch z nich już wcześniej znanych było policji.

 

Według informacji włoskiej stacji telewizyjnej dwaj notowani wcześniej domniemani napastnicy to handlarze narkotykami.

 

Poszukiwania, jak dodano w relacji, utrudnia właśnie to, że cała czwórka imigrantów nie ma stałego adresu i w Rimini bywała przejazdem. Nieznane są żadne inne szczegóły dotyczące narodowości napastników.

 

Po zgwałceniu Polki i dotkliwym pobiciu jej partnera w nocy na plaży zaatakowali oni także transseksualistę z Peru porzucając go rannego przy drodze.

 

Wiceburmistrz Rimini Gloria Lisi oświadczyła w poniedziałek, że całe miasto solidaryzuje się z ofiarami i zapewniła, że władze są gotowe udzielić im wszelkiej możliwej pomocy ekonomicznej i logistycznej.

 

Lisi podczas spotkania z reprezentantami różnych organizacji i stowarzyszeń działających w mieście, w tym także branży turystycznej, podkreśliła, że całe Rimini jest wstrząśnięte tą "niesłychaną brutalnością i nieludzką agresją". Wyraziła nadzieję, że jej sprawcy zostaną jak najszybciej zatrzymani.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Beniamin 19:09:50 | 2017-08-28
To co zaszło w Rimini to banytyzm wymagający jak najsurowszego potraktowania , ale nie powinno służyć do podgrzewania antyimigranckich fobii.Tak dla otrzeźwienia(chociaż w nie nie wierzę) statystyka ktora pewnie wzbudza podobne nastroje u wielu Brytyjczyków.

Media angielskie podały, że Polacy są NAJLICZNIEJSZĄ cudzoziemską grupą przestępczą w LONDYNIE. Dokonują najwięcej gwałtów. Zanim więc będziemy oskarżać innych, UDERZMY SIĘ WE WŁASNE PIERSI.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10155984755737697&set=a.10150120014337697.292948.805182696&type=3&theater

Oceń 6 36 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

jacobgbh 16:31:03 | 2017-08-28
co na to Bergoglio i Zadarko? dalej zapraszacie tych napastników i półzwierzęta do Europy? to dzikie bestie.

Oceń 21 15 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook