Kolejna przegrana Radwańskiej z Szarapową

Agnieszka Radwańska przegrała w 3 rundzie turnieju WTA w Cincinnati z Rosjanką Marią Szarapową 2-6, 3-6. Mecz trwał 91 minut.

Nie ma szczęścia Radwańska do Szarapowej. W dotychczasowych sześciu spotkaniach obu pań, aż pięć razy wygrywała Rosjanka. Wygrała i w czwartek w Cincinnati.

Pierwszy set przeszedł bardzo gładko. Radwańska ze swoim słabym serwisem mogła tylko przypatrywać się, jak rywalka ją ogrywa. Dość powiedzieć, że nasza zawodniczka przy swoim podaniu wygrała dopiero siódmego gema. Ale wtedy Szarapowa prowadziła już 5-2 i o korzystnym wyniku Polka mogła tylko pomarzyć.

W drugim secie było trochę lepiej, ale jedynie do stanu 2-2. Później Radwańska jakby przestała wierzyć, że z Szarapową można wygrać. No i miała rację, bo rywalka chciała zakończyć jak najszybciej mecz rozgrywany w ponad 30-stopniowym upale. Polka przy stanie 2-4 wygrała jeszcze swoje podanie, ale pozostałe gemy należały do Rosjanki.