Szmal: Bielecki raczej zakończy karierę

Przyjaciel Karola Bieleckiego, reprezentacyjny bramkarz Sławomir Szmal powiedział w czwartek na antenie Radia Opole, że jego klubowy kolega z powodu kontuzji oka najprawdopodobniej zakończy karierę.

 

"Na razie wiem tyle, że prawdopodobnie Karol będzie musiał zakończyć karierę i więcej nie zagramy już razem w jednej drużynie, czy to reprezentacji, czy klubie" - powiedział Szmal, który miał okazję rozmawiać z Bieleckim już po nieszczęsnym meczu z Chorwatami. "Nie chcę zdradzać, o czym rozmawialiśmy, ale jest to mój znakomity kolega, przyjaciel. Przeżywam to razem z nim" - dodał.

 

Bielecki przeszedł już dwie operacje, które miały mu pomóc zachować wzrok w lewym oku. Niestety - nieoficjalne informacje z kręgów personelu medycznego opiekującego się szczypiornistą są takie, że szansa na odzyskanie widzenia na dwoje oczu jest znikoma. Wyznanie Szmala zdaje się tę wersję potwierdzać.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~giter 22:39:14 | 2010-06-17
Karol w piątek ma wyjść ze szpitala i jest bardzo prawdopodobne, że będzie mógł wrócić do zawodowego sportu. Tak podało Echo Dnia. Pozdrawiam i życzę zdrowia Karolowi :-) 

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Paweł 15:26:43 | 2010-06-17
Szmal zdementował tę informację - mówił nie o zakończeniu kariery Karola, a o jej zawieszeniu przynajmniej do końca roku. Karol podobno będzie widział na uszkodzone oko, tylko kwestia jak dobrze będzie na nie widział. Mam nadzieję, że wróci na parkiety. A w Kielcach w środę była odprawiona Msza o zdrowie Karola (to tak informacyjnie).

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook