French Open: Radwańska odpada w 2 rundzie

Agnieszka Radwańska odpadła z rywalizacji singlistek turnieju tenisowego na kortach im. Rolanda Garrosa. Rozstawiona z numerem ósmym krakowianka przegrała z Jarosławą Szwedową z Kazachstanu 5:7, 3:6.

 

Spotkanie Radwańskiej zaplanowane było na godzinę 11, jednak z powodu deszczu rozpoczęło się tuż przed godziną 16. Początek nie wskazywał, aby Polka miała mieć jakiekolwiek kłopoty z rywalką. Radwańska szybko przełamała reprezentantkę Kazachstanu i wyszła na prowadzenie 2:0, ale Szwedowa wkrótce potem zrewanżowała się krakowiance za stratę podania i doprowadziła do wyrównania 2:2. Po kolejnym przełamaniu Polka przegrywała już 3:5, a  pierwszego seta zakończyła porażką 5:7.

 

W drugim secie Radwańska pogubiła się całkowicie i przegrywała 0:4. Szansę na opamiętanie dała Polce aura: deszcz przerwał pojedynek przy stanie 5:2 dla zawodniczki Kazachstanu. Ale Szwedowa nie wypuściła szansy z rąk, a Radwańska nie znalazła sposobu na odwrócenie losów meczu i po zdobyciu jeszcze jednego gema zeszła z kortu pokonana.

 

Porażka oznacza dla krakowianki kontynuację fatum drugiej rundy. To już czwarty turniej z rzędu, który Polka kończy na tym etapie.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?