Agnieszka Radwańska przegrała z Shahar Peer

Agnieszka Radwańska przegrała w II rundzie tenisowego turnieju w Stuttgarcie z reprezentantką Izraela Shahar Peer 3-6, 7-6 (7-4), 2-6.

Przedziwny to był pojedynek. Agnieszka Radwańska raz grała wspaniale, a za drugmi razem popełniała koszmarne błędy. Pierwsze dwa gemy Polka rozstrzygnęła na swoją korzyść w 5 minut. Kolejnych 5 gemów wygrała Peer. Radwańska po prostu przestała grać. Nie wychodził jej serwis, nie wychodziły forhendy, nie miała żadnych atutów, które mogłyby dać jej możliwość nawiązania walki z rywalką. Skończyło się na 3-6.

Drugi set zapowiadał się jak odbicie pierwszego. Pierwsze dwa gemy dla Peer. Później przewaga Radwańskiej. Ale zdobyła 3 gemy i znowu zaczęła mieć kłopoty. Przy stanie 5-6 wreszcie przełamała rywalkę. W tie breaku wygrała 7-4.

Niestety, w trzecim secie Radwańska była już bezradna. Znowu szybko przegrała dwa pierwsze gemy. W trzecim na początek zaserwowała dwa asy, by za chwilę popełnić kilka błędów i przegrać swoje podanie. Peer doprowadziła już do stanu 5-0, wtedy na chwilę Radwańska się przebudziła. Wygrała dwa gemy i wydawało się, że jeszcze powalczy. Ale tak się nie stało. Przegrała seta 2-6.