Prezydent apeluje o udział w wyborach

Prezydent Bronisław Komorowski zaapelował w Rzeszowie o udział w zbliżających się wyborach samorządowych oraz budowanie aktywności obywatelskiej.

 

- Jest dzisiaj potrzebna mobilizacja aktywności obywatelskiej. Idą wybory samorządowe i chciałem w tym miejscu, gdzie są ludzie, którzy mają ten wymiar lokalnego autorytetu, są instytucje, które nie są zaangażowane w te sprawy, które nas dzielą, a są bezpośrednio zaangażowane w sprawy, które łączą Polaków, wystosować prośbę o budowanie aktywności obywatelskiej, prośbę o udział w wyborach samorządowych - powiedział prezydent.

 

Jak podkreślił, dzięki udziałowi w wyborach łatwiej będzie rozwiązywać wiele spraw ważnych dla bezpieczeństwa m.in. w przypadku powodzi.

 

- Chciałem życzyć wszystkim dokonania mądrych wyborów w czasie kampanii samorządowej. Bo po ostatnich doświadczeniach wielkiej i trudnej batalii z żywiołem, wiemy wszyscy, jak wiele rzeczy decyduje się w strukturach samorządowych - podkreślił.

 

Komorowski odznaczył w Rzeszowie 47 funkcjonariuszy służb mundurowych medalami za walkę z powodzią, jaka nawiedziła Podkarpacie w maju i czerwcu tego roku.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook