Policja: znaleziono ciało dziecka, jesteśmy prawie pewni, że to 5-letni Dawid

(fot. deon.pl)

Na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim znaleziono ciało dziecka; jest to najprawdopodobniej 5-letni Dawid - przekazał dziennikarzom w sobotę Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

 

"Niedawno policjanci prowadzący poszukiwania na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem znaleźli ciało dziecka. Z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid" - przekazał w sobotę dziennikarzom Mariusz Mrozek z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

 

To były największe poszukiwania, jakie do tej pory prowadziła polska policja - poinformował w sobotę Mariusz Mrozek z KSP w Warszawie, mówiąc o znalezieniu ciała dziecka - najprawdopodobniej 5-letniego Dawida.

 

Zaapelował, by na razie nie dopytywać o szczegóły dotyczące miejsca odnalezienia dziecka, ani w jaki sposób zmarło. "Myślę, że na to przyjdzie czas, że o tym w późniejszym terminie będzie (...) informować prokuratura" - mówił.

 

Dodał, że ze względu na dobro rodziny i bliskich zmarłego dziecka, trzeba zaczekać z wszelkimi dywagacjami i spekulacjami, jak wyglądał bieg wydarzeń.

 

Między innymi ubiór wskazuje, że ciało dziecka znalezione na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim to najprawdopodobniej 5-letni Dawid - powiedział w sobotę Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

 

Przypomniał, że w poszukiwania było zaangażowanych bardzo wiele osób, w tym setki policjantów. "W przeważającej liczbie byli to policjanci kryminalni, byli to śledczy, byli to specjaliści z zakresu poszukiwań nie tylko z komendy stołecznej policji" - powiedział Mrozek.

 

Podkreślił, że olbrzymie wsparcie w poszukiwania włączyli się też eksperci z Komendy Głównej Policji i inne instytucje i służby, w tym wojsko i straż pożarna. "Tam gdzie zwracaliśmy się o pomoc, ta pomoc bardzo szybko do nas docierała" - mówił. 

 

Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego rozpoczęły się o północy 10 lipca, kiedy utratę kontaktu z nim i jego ojcem zgłosiła rodzina. Dawid został zabrany przez ojca z Grodziska około godz. 17. Według ustaleń policji, tego samego dnia przed godz. 21 ojciec odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg.

 

Poniżej publikujemy nagranie z konferencji prasowej policji:

 

 

Poszukiwania 5-letniego Dawida. Konferencja prasowa policji.

Opublikowany przez Wirtualna Polska Sobota, 20 lipca 2019

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

tomaszb59 20:41:36 | 2019-07-20
WWW.KRZYWDZONA.PL

!!! Czy zawsze musi najpierw dojść do tragedii zanim ktoś coś zrobi !!!!

Tym bardziej martwię się o moją 3 LETNIĄ CÓRECZKĘ SARĘ... która została 01/07/19 ZABRANA przez matkę bez zgody dyrektora i mojej z przedszkola i nie wiem do dziś gdzie jest mój aniołek... policja nic nie robi... MATKA jest BEZKARNA ze względu na POWIĄZANIA RODZINNE W SĄDZIE ? ...

HISTORIA SARY... BITA, MOLESTOWANA ?!, uprowadzona przez matkę...

WWW.KRZYWDZONA.PL

@TatoSary

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?