Chylińska bezpośrednio zwróciła się do Owsiaka: twój sprzęt uratował moje dzieci

(fot. shutterstock.com / Agnieszka Chylińska / facebook.com)

"Dzięki twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, to każde zostało zaopiekowane, wyleczone i uratowane dzięki Twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem" - powiedziała piosenkarka. 

 

Agnieszka Chylińska włączyła się w akcję poparcia, jaką ludzie w całej Polsce organizują w związku z decyzją Jurka Owsiaka o rezygnacji z kierowania WOŚP. Piosenkarka postanowiła nagrać wideo w pokoju swoich dzieci, skąd skierowała do Owsiaka bezpośrednie słowa.

 

Podkreśliła, że nie mówi tego jako znana osoba z telewizji, ale jako matka dzieci, którym sprzęt WOŚP uratował zdrowie i życie.

 

Wzruszające pożegnanie żony i córki Pawła Adamowicza: "ja Ciebie, tatusiu, kocham bardzo mocno i na zawsze" [WIDEO] >>

 

"Chciałabym powiedzieć, że dzięki twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, to każde zostało zaopiekowane, wyleczone i uratowane dzięki Twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem" - powiedziała Chylińska.

 

Chylińska dodała, że chce podziękować Owsiakowi za to, co zrobił i "powiedzieć kiedyś moim dzieciom, komu zawdzięczają to, że są zdrowe, mają się dobrze i mam nadzieję, będą fajnymi dorosłymi".

 

Piosenkarka na koniec swojego wyznania dodała, że jej zdaniem Jurek Owsiak potrzebny jest bardzo wielu osobom i trzyma za niego kciuki. "Potrzebują Ciebie ludzie, tacy bezbronni i tacy bezradni, jak te moje dzieciaki" - zakończyła swoje szczere wyznanie Chylińska.

 

 

Jurek Owsiak... #JurekZostan #MuremZaOwsiakiem #wosp

Opublikowany przez Agnieszka Chylińska Środa, 16 stycznia 2019

 

 

W poniedziałek po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza Jurek Owsiak ogłosił, że kończy współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. "Osobiście składam rezygnację z funkcji szefa fundacji, czyli z prezesa zarządu WOŚP" - powiedział.

 

Mocne słowa s. Małgorzaty Chmielewskiej po ataku na prezydenta Adamowicza >>

 

W listopadzie Chylińska udzieliła głośnego wywiadu w którym mówiła o szczegółach swojej relacji z Bogiem. "Demony, które krążą wokół mojej głowy są okrutne, są skazujące, są osądzające. Są przede wszystkim prokuratorami. Ja nie mam w swojej głowie adwokata" - powiedziała wtedy artystka.

 

Całość wywiadu możesz znaleźć tutaj >>

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.16

Liczba głosów:

293

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Trzygrosze 00:39:03 | 2019-01-18
dzięki twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, to każde zostało zaopiekowane, wyleczone i uratowane – „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili"

Oceń 3 18 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

saska.kempka 21:25:33 | 2019-01-17
Ten sprzęt jest Jurka? I jak teraz odejdzie z wośp, to zabierze go ze sobą?

Oceń 9 9 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook