Sasin: mogę wygrać z Gronkiewicz-Waltz

(fot. Chancellery of the President of the Republic of Poland / Wikimedia Commons)

Mogę wygrać z Hanną Gronkiewicz-Waltz i doprowadzić do zmian w Warszawie - przekonywał w piątek kandydat PiS na prezydenta stolicy Jacek Sasin, który podsumował swoją kampanię. Jak mówił, wszystko wskazuje na to, iż spotka się z Gronkiewicz-Waltz w drugiej turze wyborów.

 

Sasin podkreślił, że jego kampania koncentrowała się na spotkaniach z mieszkańcami m.in. w ramach kilkunastu konwencji w warszawskich dzielnicach. Wytknął Gronkiewicz-Waltz, że nie zdecydowała się na debatę ze swoimi kontrkandydatami. Ocenił też, że prezydent Warszawy unikała bezpośredniej rozmowy z wyborcami.

 

"Bezpośrednie starcie kandydatów, konfrontacja ich programów to sól każdej kampanii wyborczej. Tego niestety w Warszawie nie ma. To mi każe postawić tezę, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie ma dobrego pomysłu na Warszawę, ucieka od dyskusji po to, żeby nie została obnażona nicość jej programu i pomysłów na zarządzanie Warszawą" - powiedział Sasin.

 

Wyraził także przekonanie, że spotka się z Gronkiewicz-Waltz w II turze wyborów. "Przed nami dwa tygodnie (do) drugiej tury, w której, jak wszystko na to wskazuje, zmierzę się z prezydent Hanną Gronkiewicz- Waltz. To będzie decydująca batalia o Warszawę(...)Jestem przekonany, że drugą turę można wygrać z Hanną Gronkiewicz-Waltz" - mówił.

 

Sasin przekonywał też, że nie warto w niedzielnych wyborach oddawać głosów na kandydatów, którzy dostają w sondażach po kilka punktów procentowych. "Warto konsolidować głosy, żeby doprowadzić do zmiany w Warszawie, doprowadzić do odejścia złych rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz" - powiedział kandydat PiS.

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.43

Liczba głosów:

21

 

 

Komentarze użytkowników (11)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~benek 21:18:32 | 2014-11-14
Wygrasz tak samo jak twój prezes!
http://arturprosty.blogspot.com/2014/11/kaczynski-to-po-prostu-nieudacznik.html

Oceń 4 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~akcja obywatelska 18:51:17 | 2014-11-14
Zapraszamy do wzięcia udziału w ponadpartyjnej, społecznej inicjatywie związanej z kontrolą przebiegu procesu wyborczego o nazwie „Trzymaj Wybory!”. Nie faworyzujemy żadnej partii, nie jest naszym zadaniem wspieranie jakiegokolwiek komitetu wyborczego.

Głównym celem akcji „Trzymaj Wybory!” jest zebranie jak największej liczby fotografii oficjalnie wywieszonych protokołów wyborczych podczas tegorocznych wyborów samorządowych. Zebrana dokumentacja fotograficzna pozwala na późniejsze porównanie danych zaprotokołowanych w komisji z danymi przedstawionymi przez Państwową Komisję Wyborczą. Jest to działanie w pełni legalne i co ważne – w pełni aprobowane przez PKW.

Jeśli chcesz pomóc, działasz sam lub potrafisz zorganizować grupę osób, które będą mogły wykonać fotografie wywieszonych po głosowaniu protokołów, skontaktuj się z nami. Włącz się do akcji.

Szczegóły: http://trzymajwybory.wordpress.com

Oceń 9 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~ot, POlszewia 14:32:22 | 2014-11-14
Jak PKW policzy głosy w niedzielę? Nie wie, bo ich system to „zbiór hieroglifów”
niezalezna.pl/61413-jak-pkw-policzy-glosy-w-niedziele-nie-wie-bo-ich-system-zbior-hieroglifow

System PKW dziurawy jak sito
http://niezalezna.pl/61376-uwaga-system-pkw-dziurawy-jak-sito-czy-niedzielne-wybory-zostana-sfals...

Serwery PKW padły podczas testów
http://niezalezna.pl/61300-serwery-pkw-padly-podczas-testow-wybory-samorzadowe-juz-za-kilka-dni

Oceń 14 2 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~... 13:54:08 | 2014-11-14
Mogę wygrać z Hanną Gronkiewicz-Waltz
...
Ciekawe w jaki sposób skoro opozycja od kilku lat nie jest w stanie zorganizować żadnego skutecznego systemu kontroli liczenia głosów i uczciwości wyborów.
A schemat jest zawsze z grubsza taki sam - najpierw reżim publikuje sondaże, w których POlszewia traci, a PiS "wygrywa". Opozycja oczywiście cała w euforii. Potem im bliżej wyborów tym sondaże w cudowny sposób coraz bardziej się zrównują, a na drugi dzień po wyborach okazuje się to co zwykle - PiS znowu z ręką w nocniku.
Ile razy można nabierać się na to samo?

Oceń 6 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook