"Amerykanie potwierdzili obecność trotylu"

(fot. PRSteam.net / pl.wikipedia.org)

Stanisław Zagrodzki, kuzyn Ewy Bąkowskiej - ofiary katastrofy smoleńskiej - ujawnił "Gazecie Polskiej Codziennie", że zlecił amerykańskim ekspertom badania m.in. samolotowego pasa bezpieczeństwa z miejsca tragedii. Twierdzi, że ujawniły one obecność trotylu.

 

Zagrodzki przywiózł ze Smoleńska do Polski fragmenty ubrań swojej kuzynki. Wśród części garderoby znajdował się także pas bezpieczeństwa, którym kobieta była przypięta podczas tragicznego lotu 10 kwietnia 2010 r. - Pytałem prokuratorów, czy chcą ode mnie te materiały, ale to zignorowali, powiedział "GPC".

 

Podaje, że prywatnie zlecił badania fragmentu z Tu-154M jednemu z ośrodków naukowych w USA. Twierdzi, że badania odczynnikowe wykazały obecność trotylu. Zostały przesłane do kolejnych, szczegółowych analiz.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.29

Liczba głosów:

17

 

 

Komentarze użytkowników (5)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Ewa 16:52:04 | 2012-11-01
Deon też się robi nierzetelny. Jak się przypnie słowo "Amerykanie" do czegokolwiek, to od razu mamy wzdychać z zachwytów? Jacy Amerykanie? Jaki ośrodek badawczy? Gdzie? Co to za informacja? "Gazeta Polska" od dwóch lat działa pod wpływem obsesji i tylko dzięki temu istnieje na rynku. W przeciwnym wypadku już dawno by nikt jej nie czytał.


To tak jak gazeta wyborcza. Nierzetelna acz obsesyjna. Tyle, że w druga stronę...

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~G9WZW 10:56:36 | 2012-10-31
A co, wcześniej o tym nie wiedział? Dlaczego to ujawnił akurat teraz, kiedy się zrobiło zamieszanie?

Może boi się seryjnego?

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~uważny 08:00:39 | 2012-10-31
A co, wcześniej o tym nie wiedział? Dlaczego to ujawnił akurat teraz, kiedy się zrobiło zamieszanie? 

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~błagam o rzetelność 07:55:20 | 2012-10-31
Deon też się robi nierzetelny. Jak się przypnie słowo "Amerykanie" do czegokolwiek, to od razu mamy wzdychać z zachwytów? Jacy Amerykanie? Jaki ośrodek badawczy? Gdzie? Co to za informacja? "Gazeta Polska" od dwóch lat działa pod wpływem obsesji i tylko dzięki temu istnieje na rynku. W przeciwnym wypadku już dawno by nikt jej nie czytał.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~teresa 07:39:41 | 2012-10-31
A jeśli ktoś z uczestników tego lotu, zdesperowany, zmotywopwany wieloletnim brakiem postępu w sprawie Katynia w Rosji, w ten sposób postanawia obwieścić całemu światu prawdę...jeśli przynosi po kontroli samolotu coś na pokład i detonuje? Teoria spiskowa,ale jak wyjaśnić to,że samolot sprawdzono, a trotyl ewentualnie był. No i czemu taki prehistoryczny materiał. To taklże wskazywałoby na starszą osobę. Niemożliwe.. Na świecie dzieją sie takie rzeczy ,które nawet wyobraźnia nie potrafi stworzyć.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?