Dworak unika konfrontacji z Lux Veritatis

Szef Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji jak ognia unika konfrontacji na merytoryczne argumenty z Fundacją Lux Veritatis, której odmówił koncesji na nadawanie na pierwszym multipleksie cyfrowym, twierdzi "Nasz Dziennik".

 

Gazeta pisze, że Dworak, choć był zaproszony, odmówił udziału w posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds.Przeciwdziałania Ateizacji Polski, który zajmował się problemem dyskryminacji Telewizji Trwam.

 

Obecność szefa KRRiT i przedstawicieli Fundacji miała być okazją do skonfrontowania argumentów obu stron, głównie w kwestiach ekonomicznych, bo te zdecydowały o odrzuceniu wniosku Fundacji Lux Veritatis o przyznanie Telewizji Trwam miejsca na multipleksie.

 

Podczas posiedzenia b. przewodniczący KRRiT prof. Ryszard Bender zwrócił uwagę na analogię między sytuacją Telewizji Trwam a Radia Maryja, które na początku lat 90. starało się o koncesję ogólnopolską. O. Tadeusz Rydzyk potwierdził, że wtedy też mówiono o braku środków.

 

- Niech się nie martwią o nasze pieniądze, apelował, zastanawiając się, kto daje pieniądze podmiotom, które ich naprawdę nie miały. - Krajowa Rada wie, oni wiedzą, ale my nie wiemy, kto daje pieniądze. To może być niezgodne z prawem, powiedział dyrektor Radia Maryja.

 

 

 

 

 

Zobacz:

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.82

Liczba głosów:

11

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~gosc 11:19:00 | 2012-05-25
Najlepiej niech pokaza to zaproszenie, bo jakos tej gazecie ( Nasz Dziennik) to ja nie wierze!

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~uhu 10:05:41 | 2012-05-25
Dworak to tylko pionek, wykonawca, żałosny, biedny czlowieczek; pamiętajmy że to funkcjonariusz powołany przez panującego Komorowskiego. przyjaciela Palikota. Żałosne to wszystko, skąd się biorą tacy ludzie.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~tarpan 08:39:07 | 2012-05-25
 Jeśli się spojrzy na skład tego "zespołu", to ja się nie dziwię Dworakowi. Niech Lux Veritatis przestanie wreszcie udawać reprezentanta Kościoła i odtajni swój wniosek. Jak długo ta gra jeszcze będzie trwać?

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Kinga 07:45:15 | 2012-05-25
"odmówił udziału w posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds.Przeciwdziałania Ateizacji Polski, który zajmował się problemem dyskryminacji Telewizji Trwam."

To raczej Parlamentarny Zespołu ds.Ateizacji Polski.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?