PK: Porażka Pasów i stracona szansa awansu

W drugim meczu półfinału Pucharu Kontynentalnego w hokeju na lodzie wicemistrzowie Polski, drużyna Comarch Cracovii, przegrała z angielskim Coventry Blaze 1:6 (0:1, 1:3, 0:2).

Anglicy, po wczorajszym zwycięstwie nad Metalurgsem Lipawa, tym razem w takim samym stosunku ograli krakowian i są głównym kandydatem do awansu. Z kolei porażka przekreśliła szanse "Pasów". Blaze wyszło na prowadzenie w 7. minucie spotkania, po celnym strzale Luke'a Fulghuma. Gdy w połowie drugiej tercji wyrównał Leszek Laszkiewicz wydawało się, że krakowianie mogą powalczyć jeszcze o zwycięstwo. W dalszej części gry gole zdobywali już tylko zawodnicy z Wysp.

Comarch Cracovia - Coventry Blaze 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
0:1 Luke Fulghum (7:07), 1:1 Leszek Laszkiewicz (29:35), 1:2 Robert Farmer (31:21), 1:3 Russell Cowley (34:37), 1:4 Dan Carlson (39:59), 1:5 Owen Fussey (51:41), 1:6 Aaron Nell (57:22)