Uratuj Świętego - czyli stop aborcji

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Uratuj Świętego”

Akcję tą w tym roku wspierają takie nazwiska jak Brygida Grysiak, Krzysztof Ziemiec, Ireneusz Krosny, Paweł Kukiz, Krzysztof Skowroński, czy Tomasz Zubilewicz.

 

Akcja ta to modlitewna nowenna trwająca od 17 do 25 marca 2011 roku., której istotą jest modlitwa za dzieci zagrożone aborcją.
 

Organizatorzy (społecznościowy portal PokolenieJP2.pl) przygotowali teksty modlitw oraz rozważania na każdy dzień nowenny. To fragmenty wypowiedzi Jana Pawła II oraz komentarze do nich podane w postaci filmowej. Komentatorami są znani dziennikarze oraz artyści.


Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://www.uratujswietego.pl (tam też formularz zgłoszeniowy), oraz na profilu akcji na facebooku.

Tak swój udział na łamach „Gościa Niedzielnego” uzasadnił Paweł Kukuz „Gdy miałem 13–14 lat, widziałem film pt. „Niemy krzyk”. Moment, w którym szczypce zbliżają się do małego człowieka, utkwił mi w pamięci. Nikt mnie nie przekona, że to jest takie nic. Nie potrafię nawet powiedzieć: „embrion” czy „zarodek”. To jest życie. To po prostu jest człowiek. Jak można prawnie sankcjonować pozbawianie go życia!? To niedopuszczalne!”

Dołącz do akcji i Ty.

 

Co ważne do akcji można dołączyć w każdym czasie jej trwania. Nie ociągaj się, wejdź na stronę internetową uratujswietego.pl i dołącz do ogólnopolskiej krucjaty modlitwy o życie!

dodał(a): andi
Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

6

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook