Oto święty, który znalazł mi męża

(fot. shutterstock.com)

Na początku wydało mi się to oczywiście śmieszne - całe życie szukam tego jedynego, a tu nagle jakiś święty z obrazka miałby mi pomagać? Niemniej postanowiłam spróbować - choćby po to żeby udowodnić babci, że nie ma już żadnej nadziei i że w mojej sytuacji i święty nie pomoże. I oto stało się...


Odkąd pamiętam zawsze miałam dużo kolegów,  ale żaden z nich nie nadawał się na jakiegoś porządnego chłopaka. Miałam iść z kim do kina i na imprezy, nie brakowało mi też propozycji łóżkowych, ale żadna z tych znajomości nie była tą właściwą znajomością - wiecie, taką , która poderwie serce, dusze i wszystkie wnętrzności.

 

Zaczaruje mi świat i sprawi ,że będę umierać po nocach z miłości do kogoś. Nie - nie było czegoś takiego. Zero iskry Bożej, zero romantycznych uniesień, ciągle tylko nudna - cenna oczywiście, ale nudna w tym sensie, że ciągle tylko - przyjaźń.

 

Koleżanki powychodziły za mąż, poznajdowały swoje drugie połówki jabłek i pomarańczy a ja nic. Niby nie samotna, bo otoczona wianuszkiem adoratorów, ale jednak w głębi serca sama. Miałam 29 lat i już straciłam nadzieje.  Wtedy moja babcia podsunęła mi pewną modlitwę do św. Józefa i obrazek i kazała się modlić.

 

Na początku wydało mi się to oczywiście śmieszne - całe życie szukam tego jedynego, a tu nagle jakiś święty z obrazka miałby mi pomagać? Niemniej postanowiłam spróbować - choćby po to żeby udowodnić babci, że nie ma już żadnej nadziei i że w mojej sytuacji i święty nie pomoże.

 

Odmawiałam tą modlitwę dzień w dzień rano i wieczorem, przez pół roku. I oto - stało się. Byłam na wakacjach z koleżanka w Chorwacji i poznałam Rafała. I rzeczywiście było w końcu trzęsienie ziemi w moim sercu i miłość od pierwszego spojrzenia.

 

Cztery miesiące po spotkaniu już wychodziłam za mąż. Dzisiaj po dwóch latach jestem nadal bardzo szczęśliwa i mamy już nawet owoc naszej miłości - roczną córeczkę.

 

Możecie się ze mnie śmiać, ale ja jestem przekonana, że dzięki modlitwie do świętego Józefa jestem dziś tak szczęśliwa jak jestem.

 

Wszystkim poszukującym polecam tą modlitwę - warto jej zaufać:


Święty Józefie przeczysty Stróżu Dziewicy
Dziękuje Ci że jeszcze nie wyszłam za mąż,
Święty Józefie ty wiesz kto ma zostać moim mężem,
pozwól mi spotkać tego człowieka ,
spraw aby był to człowiek dobry,
który będzie mnie kochał i szanował
tak jak ty kochałeś i szanowałeś Najświętszą Maryję,
Święty Józefie doprowadź do zerwania każdej znajomości,
która nie podoba się panu Bogu,
Obiecuję Ci dochować czystości przedmałżeńskiej,
Nadać pierwszemu dziecku na imię Józef (lub na drugie imię),
oraz mówić wszystkim, że takiego dobrego męża mam dzięki Bogu i Tobie

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.63

Liczba głosów:

32

Komentarze użytkowników (30)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

aga581 19:37:31 | 2017-05-12
Cieszę się, że modlitwa poskutkowała

Oceń 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Adam80 08:11:01 | 2017-05-10
Ja się modliłem do Świętych o dobrą, czystą żonę wiele razy, jednak mnie olali, mam używaną….

Oceń 2 15 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Maurycy 07:53:46 | 2016-04-27
Potwierdzam krótko: dzięki Św. Józefowi w czerwcu - 5 rocznica ślubu. Także zawdzięczam Jemu opiekę materialną, w której często nie widziałem wyjścia... On zawsze znalazła i pomógł. Dzięki Ci Święty Józefie...

Oceń 14 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

inzbogdan 23:26:29 | 2016-04-26
Poproszę wersję dla mężczyzn :)

Oceń 12 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

rudokinga 20:25:51 | 2016-04-26
nie poddawajcie się! Św. Józef zawsze pomaga, ZAWSZE!!! modliłam się o powrót chłopaka, ale dostałam coś piękniejszego- dużo wiary i nową znajomość, człowieka tak wspaniałego, że przerosło to moje najśmielsze oczekiwania! W dodatku na prawdę w cudowny sposób poznikały moje problemy finansowe- wiem, że to również za sprawą kochanego św. Józefa.

Oceń 14 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Malwina Gawlas Janik 21:47:16 | 2015-11-25
Witam;) ja przez około 5lat modliłam się do św. Józefa o dobrego męża i św. Józef mi pomógł;)od 2,5roku jesteśmy razem, od 2miesięcy małżeństwem, zakochana byłam mnóstwo razy i wierzę, że tylko dzięki wstawiennictwu św. Józefa poznałam tego mężczyznę, który był mi przeznaczony prosto od Pana Boga;) chwała Panu;)

Oceń 9 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Kasia 23:48:49 | 2014-12-05
Mam 40 lat, chciałabym wyjśc za mąż, ale długie czekanie sprawiło, że stałam się zgorzchniała i zamknęłam na możliwości poznania swojej połówki. Pewnie, że się modliłam do św. Józefa, niedługo, ale nie starczyło mi sił; prawie nigdzie nie wychodzę i za wiele nie oczekuję. Z dnia na dzień gasnę.

Oceń 18 5 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Kasia 13:50:30 | 2014-11-26
Nigdy nie zostałam wysłuchana przez św. Józefa w żadnej sprawie. Te świadectwa są bez sensu. Takie odgrzewane co jakiś czas kotlety.

Oceń 5 22 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Itd 09:20:19 | 2014-11-26
Od kilkunastu lat modlę się do św. Józefa o kandydata na męża. Krecą się rozwodnicy, mężczyźni z problemami w związkach małżeńskiech, więc nie jestem zainteresowana. Chyba nie odstaję od przecietnych mężczyzn ani urodą, ani zachowaniem, nie "siedzę w kącie". Minęło mi juz 41 lat więc straciłam nadzieję na potomstwo. I nie piszcie, że źle się modlę itd., bo robię to z wielką wiarą, ale chyba z dnia na dzień zaczynam tracić nadzieję na zmianę tej sytuacji. tak rozczarowanie zaczyna dominować. Gratukuje tym, którzy zostali wysłuchani, mnie jest po prostu przykro.

Oceń 21 4 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~niewinna czarodziejka 22:12:53 | 2014-11-25
To świadectwo już kiedyś było publikowane. 4 miesiące po poznaniu się ślub? Moim skromnym zdaniem ciut za szybko. Choć kto wie? Może takie związki są najsensowniejsze. Przynajmniej wiedzą, czego chcą.

Oceń 9 1 odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook