Teściowa zagrożeniem dla małżeństwa?

franciszkanie.net

Mąż, żona i teściowie... Problem stary jak świat, wzbudzający niemałe emocje. Odwieczna walka o władzę. Kto jest ważniejszy - żona, mąż czy teściowie?

 

O. Leonard Bielecki (ur. 1980) i o. Franciszek Chodkowski (ur.1970).  Są franciszkanami, mieszkają w Poznaniu. "Chcemy mówić o rzeczach dla was i dla nas ważnych, o wierze. Chcemy krótko - czasami z żartem, czasami bardzo poważnie, być może czasem się pokłócimy? - mówić o tym, co Was nurtuje."

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

8

 

 

Komentarze użytkowników (6)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~aaaaa 16:19:26 | 2015-01-17
Witam moja teściowa kiedyś powiedziała mi w oczy że synowa i zięć to nie rodzina i już się z tym pogodziłam a w razie jakiejś rozmowy to ja twierdzę że przecież nie jestem rodziną i mnie to nie dotyczy. Pozdrawiam

Oceń 5 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Zona czy Nie? 19:21:11 | 2015-01-16
Moja tesciowa to sprytna manipulatorka. Maz praktycznie ma mnie za nic ale mamusia i siostrzyczka jak jakies bostwa. Nie wiem, czy bede sie nim przejmowac gdy cos mu bedzie. Wiele razy plakalam przez niego i to jak mna pogardza w obronie rodziny swojej i ich poczucia wyzszosci.

Oceń 4 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Emil 13:24:49 | 2015-01-15
Rekolekcje dla teściów, to jest luka w formacji wiernych. Z jednej strony przygotwują się młodzi do sakramentu małżeństwa, a teściowie powinni co najmiej mieć możliwość(najlepiej przed małżeństwem dzieci) poznać z Bożej perspektywy nową rolę w jakiej się znajdą po sakramencie swoich dzieci. Do tego właśnie by się przydały takie rekolekcje , bo profilaktyka zawsze jest lepsza od leczenia, a trochę wiedzy o skąplikowanych relacjach  teściowie-młodzi w Bożej perspektywie może przynieść dobre owoce.

Oceń 25 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook