Papież Franciszek przyjedzie do Polski?

KAI / pz
Czwartek, 14 marca 2013, godz. 14:57
Zapytany o perspektywy pielgrzymki Ojca Świętego do Polski, o której mówił dziś metropolita krakowski, kard. Stanisław Dziwisz rzecznik Stolicy Apostolskiej, ks. Federico Lombardi SJ stwierdził, że nie sposób dziś, w pierwszym dniu pontyfikatu ustalać kalendarza wszystkich podróży papieża Franciszka.
więcej

Kard. Dziwisz: zaskoczenie i zapowiedź zmian

PAP / psd
Czwartek, 14 marca 2013, godz. 14:35
Metropolita krakowski, kardynał Stanisław Dziwisz zapowiedział, że prawdopodobnie już w piątek polscy kardynałowie zaproszą papieża Franciszka do Polski na następne Światowe Dni Młodzieży i z okazji 1050-lecia chrztu Polski.
więcej

Nowy Papież - obrońca małżeństwa i rodziny

KAI / mh
Czwartek, 14 marca 2013, godz. 12:20
Kard. Jorge Mario Bergoglio był zdecydowanym przeciwnikiem legalizacji związków osób tej samej płci - podkreślają obrońcy małżeństwa i rodziny. Przypominają jednocześnie, że Argentyna, jako pierwszy kraj Ameryki Łacińskiej, wprowadziła legislację zezwalającą, nadającą takim parom prawa przysługujące małżeństwom, w tym nieograniczoną adopcję dzieci.
więcej

Nowy Papież i obecne problemy Kościoła

PAP / mh
Czwartek, 14 marca 2013, godz. 10:04
Papież jest nie tylko duchowym zwierzchnikiem Kościoła katolickiego, dysponującym moralnym autorytetem. Jest również szefem państwa i stoi na czele olbrzymiej organizacji, która zmaga się z wieloma problemami.
więcej
lista archiwalnych wiadomości

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?