Nagroda dla papieża za prowadzenie programu

(fot. EPA/CLAUDIO PERI)

Papież Franciszek został nagrodzony przez argentyńską telewizję za prowadzenie programu religijnego. Jako arcybiskup Buenos Aires prowadził on 32 odcinki programu "Biblia, diálogo vigente". Był on emitowany w soboty 2012 r. w należącej do stołecznej archidiecezji stacji Canal 21.


Otrzymał za tę pracę honorową Nagrodę im. Martina Fierro - odpowiednika polskich Wiktorów. Jej wręczenie odbyło się 5 sieprnia podczas dorocznej gali w teatrze Colón w Buenos Aires. Papież był obecny na cermonii za pośrednictwem łączy telewizyjnych - w Watykanie nagrodę wręczył mu dyrektor generalny Canal 21, Julio Rimoldi.

 

- Bardzo dziękuję. Wygląda na to, że zauważono, iż dobrze pracowaliśmy i zasłużyliśmy na tę nagrodę - powiedział Franciszek, odbierając statuetkę, do innych prowadzących program: pastora Marcela Figueiroy i rabina Abrahama Skorki, a także producentki Eugenii Casany, obecnych na gali w Buenos Aires.

 

Nagrody im. Martina Fierro przyznaje Związek Dziennikarzy Radia i Telewizji Argentyny.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Katolik apolityczny 17:22:17 | 2013-08-12
Widzę że ostatni 'katolicki' 'artykulik' na 'powszechnym' antykatolickim portalu. Pogratulować ekstremizmu religijnego! I odwagi by coś takiego publikować! Nie to co promowanie Lemańskich i jego pokroju, prawda? Zapewne tego typu wpisu nie cieszą się popularnością wśród 'katolików', a portal musi żyć z czegoś ;)

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook