Wakacyjny "grafik" papieża Franciszka

(fot. PAP/EPA/MAURIZIO BRAMBATTI)

W dniach 27-29 listopada Ojciec Święty odwiedzi Ugandę i Republikę Środkowoafrykańską, a w lipcu zawieszone będą audiencje - czytamy na stronach Prefektury Domu Papieskiego.


W lipcu Franciszek spotka się z wiernymi na modlitwie "Anioł Pański" na placu św. Piotra jedynie w niedziele 19 i 26, bowiem w dniach 5-13 odbywać będzie podróż apostolską do Ekwadoru, Boliwii i Paragwaju. W tym miesiącu nie będzie audiencji ogólnych.

 

W sierpniu Ojciec Święty spotka się z wiernymi na modlitwie "Anioł Pański" w niedziele 2, 9, 16, 23 i 30 oraz w Uroczystość Wniebowzięcia NMP, w sobotę 15-go. Środowe audiencje ogólne zaplanowano na 5, 12, 19 i 26-go. Wyjątkowo w sierpniu wierni nie będą potrzebowali kart wstępu, które jak przypomniano, zawsze są bezpłatne.

 

We wrześniu spotkania na modlitwie "Anioł Pański" zaplanowano w dniach 6 i 13, bowiem w dniach 19 do 28 go Franciszek odwiedzi Kubę i USA.


Audiencje ogólne odbędą się w środy 2, 9, 16 i 30go. Będą już potrzebne bilety wstępu.

 

Ponadto w dniach 27-29 listopada Ojciec Święty odwiedzi Ugandę i Republikę Środkowoafrykańską - podaje Prefektura Domu Papieskiego.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook