Nawet uschnięte drzewo może wydać owoc | FILMY PO BOŻEMU

DEON TV

W życiu możesz natrafić na liczne przeciwności, które postawią ciebie pod znakami zapytania. Kryzys dotyka na wielu płaszczyznach. Może być globalny, ale także osobisty. Tak wygląda życie głównego bohatera "Pierwszego reformowanego".

 
Jednak nawet gdy utracisz wszystko, a wszystko zmierza ku zagładzie, nie trać nadziei. Posłuchaj:
 

 
Opis dystrybutora: Głównym bohaterem "Pierwszego reformowanego" jest Ernst Toller (Ethan Hawke) - pastor sprawujący posługę w niewielkim kościele. Wielebny przybity jest tragiczną śmiercią syna. Dodatkowym źródłem zmartwień są dla niego problemy parafian, zwłaszcza Mary (Amanda Seyfried), która nie może porozumieć się z mężem - politycznym radykałem. Wzajemna szczerość sprawia, że Ernst i Mary stają się sobie coraz bliżsi.
 
Tytuł: "Pierwszy reformowany" / "First reformed"
Scenariusz i reżyseria: Paul Schrader
Gatunek: Dramat, Thriller
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2017
 
Główne role: Ethan Hawke, Amanda Seyfried, Cedric the Entertainer, Victoria Hill
 

 

Zobacz również:

 

 

***

 

Filmy po Bożemu | Gdy idziesz na seans 3D, film staje się jakby bardziej żywy i niekiedy bezpośredniej go doświadczasz, ale żeby go zobaczyć, musisz założyć specjalne okulary. Podobnie jest ze Słowem Bożym, które ma moc zmiany naszego życia, jednak powinno mówić zrozumiałym językiem. Postanowiliśmy poświęcić więcej uwagi Ewangeliom, które Kościół przygotował na każdą z sześciu niedziel Wielkiego Postu, ale oferujemy do nich nietypowy komentarz. Bóg znajdzie człowieka w każdym czasie i miejscu - także w kinowej sali. Dlatego Karol Kleczka i Piotr Kosiarski przeprowadzą was przez wielkopostne Ewangelie w sześciu odcinkach podcastu filmowego "Filmy Po Bożemu".

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook