Jak uwolnić się od rozpusty i wyuzdania?

Niestety, bardzo wielu ludzi nosi w sobie fałszywy obraz tego, czym jest seks. Chociaż wierzymy w Boga i uważamy się za dojrzałych chrześcijan, zniekształcamy to, co Bóg uczynił dobre. Również seksualność. Jak to zmienić?


To nasze dziewiąte spotkanie. Po raz kolejny mówimy o wolności. O tym jak ją wyprosić u Jezusa i o tym jak w niej trwać. W dzisiejszym odcinku usłyszymy o wolności od rozpusty.


Posłuchajcie.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

KefasPiotr 00:24:28 | 2017-04-06
a co z osobami w wieku ok. 30 lat, którym Bóg nie dał jeszcze odpowiedniej kobiety (żony). Jak pogodzić się z tak okrutną wolą Bożą, w której najlepsze lata na seks po prostu przemijają... Czy Bóg na prawdę nie chce każdemu rozdać tej pięknej rzeczywistości?
Jak się z tym pogodzić, kiedy na co dzień trzeba zmagać się i walczyć z popędem?

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Agamemnon 11:04:41 | 2017-04-04
Szanowny księże

Kościół katolicki  powinien uwolnić się od ideologii Manesa, w sposób jaskrawy i bez niedopowiedzeń wyrażonej w encyklice Humanae vitae, gdzie istnieje jednoznaczny zakaz pożycia małżeńskiego dla małżonków, którzy zrodzili już dla siebie upragnioną ilość dzieci a procesy geriatryczne nie pozwalają na stosowanie metod naturalnych planowania rodziny.

Zło , które wyrządził małżonkom Kościół katolicki poprzez swoją ludzką, małoodpowiedzialną naukę , której owocem są separacje małżeńskie pod różnymi postaciami aż do rozwodów włącznie, jest nie do nadrobienia dla pokolenia, które było świadkiem  zainicjowania takiej encykliki i przyjęło ją w dobrej wierze ufając nauczaniu Kościoła.

Oceń 8 7 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?