Frykowska o swoim nawróceniu i trudnej przeszłości. "Miałam myśli samobójcze". "Dzień zaczynam od modlitwy"

(fot. tvnpl / YouTube.com)

Kiedyś była popularną "Frytką", skandalistką, prowokatorką znaną z programu "Big Brother". Dzisiaj odważnie mówi o Bogu i swoim nawróceniu.

 

Maja Frykowska (niegdyś Agnieszka Frykowska) była gościem "Dzień Dobry TVN". W programie mówiła o swoim nawróceniu i roli, jaką w jej życiu odgrywa wiara i Bóg.

 

"Byłam zagubioną, młodą dziewczyna, która wchodziła w różne sytuacje i nie do końca wiedziała, jak z tego wybrnąć" - mówi Frykowska. "Każdy z nas ma cząstkę Boga w sobie, stare powiedzenie mówi, że jak <<trwoga, to do Boga>>" - dodała.

 

 

Zauważyła, że Bóg oczyścił ją ze wszystkich grzechów po nawróceniu.

 

"My tak naprawdę naśladujemy Chrystusa. I staramy się żyć zgonie ze Słowem Bożym. Ci, którzy się nawrócili" - powiedziała Maja Frykowska dodając jednak, że często jesteśmy zagubieni w różnych sytuacjach i zbaczamy z drogi, jaką oferuje nam Bóg.

 

Frykowska: "Nie chciałabym, żeby moja córka robiła takie głupoty, jak ja robiłam. Natomiast, jeśli mnie pytasz o to jacuzzi... seksu w jacuzzi NIE-BY-ŁO"!

Opublikowany przez Dzień Dobry TVN Niedziela, 30 września 2018

 

"W momencie, kiedy przyjmujemy Jezusa do swojego serca, nasze stare życie umiera i dzieje się coś nowego" - Frykowska tłumaczyła swoje nawrócenie. Zaznaczyła, że od tej pory jej misja polega na mówieniu o Bogu innym: "zależy mi, żeby głośno mówić o Bogu, o nawróceniu i o Jezusie Chrystusie".

 

Z Mają Frykowską spotkała się także dziennikarka, Katarzyna Olubińska, której była uczestniczka "Big Brothera" opowiedziała między innymi o kryzysie, jakiego doświadczyła wraz ze skandalami, których była bohaterką: "stwierdziłam, że chyba fajnie by było, jak bym ze sobą skończyła. (…) miałam myśli samobójcze".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, chcę wyrazić swoją wdzięczność za tyle ciepłych słów i ogromną przychylność, z jaką spotkałam się po programie @dziendobrytvn. Ta serdeczność, którą mnie obdarzyliście, utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto pokonywać swoje słabości, do których zbyt często nie lubimy się przyznawać. Kiedy polegamy na sobie, paradoksalnie nie pozwalamy działać Bogu w naszym życiu, bo tylko On może sprawić, że to, co jest naszą słabością staje się naszą siłą. Przemiana, która się w nas dokonuje na oczach świata, staje się inspiracją dla innych poszukujących. Życie z Bogiem daje nam ponadnaturalny spokój. Ten spokój pozwala nam zrozumieć miłość, a ta z kolei nie pozwala nam żywić urazy do drugiego człowieka, bo mamy świadomość tego, że wszyscy jesteśmy w fazie poszukiwań prawdy o sobie. Jeśli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam? Takiej bezwarunkowej miłości życzę sobie i Wam wszystkim.

Post udostępniony przez Maja Frykowska (@majafrykowska.official)

 

"Swój dzień zaczynam od modlitwy. To jest priorytet" - powiedziała.

 

Była gwiazda "Big Brothera" opowiada o nawróceniu >>

 

Opisała także swoje nawrócenie: "Bóg usłyszał moje wołanie o pomoc. (…) tak bardzo się już pogubiłam, że zaczęłam wołać do Niego i mówić: <<jeśli naprawdę jesteś to zrób coś z moim życiem bo ja już nie jestem w stanie tego udźwignąć>>".

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.82

Liczba głosów:

22

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

WDR . 02:09:41 | 2018-10-04
Czytałem, że prowadzący w TVN naśmiewali się w trakcie programu z pani Frykowskiej. Chamstwo.

Oceń 2 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Tomasz D 12:12:39 | 2018-10-03
Dobrze,że w coś wierzy, to daje mocnego kopa do działania w życiu.

Oceń 5 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Ewa_Z 11:25:49 | 2018-10-03
Dla informacji: Agnieszka jest członkiem Kościoła Chwały, jednej z kontrowersyjnych wspólnot neocharyzmatycznych.

Oceń 11 4 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?