Mary Wagner wyszła na wolność. Poinformowała o tym jej matka

(fot. Front Page / youtube.com)

Kanadyjska działaczka pro-life Mary Wagner wyszła na wolność, po odbyciu kary 7,5 miesiąca więzienia w dzielnicy Ottawy Vanier za rzekome "wyrządzenie szkody i złamanie wyroku zawieszenia", których miała się dopuścić w ubiegłym roku, rozdając w jednej z klinik aborcyjnych róże i ulotki nt. ratowania życia ludzkiego.


O wyjściu na wolność kanadyjskiej obrończyni poinformowała jej matka. "Mary zadzwoniła z samochodu przyjaciela, pełna radości i podekscytowana. Powiedziała, że kiedy rozmawiałyśmy widziała na niebie 7 przelatujących gęsi i, że jedzie spotkać się z Ukochanym na Mszy św. Mówiła, że jest smutna, że musiała opuścić kilka pań w Vanier, które modliły się wraz z nią, ale też że będzie modliła się za nie na wolności".

 

Mary Wagner trafiła do więzienia w Vanier w Ottawie 12 lipca, po zasądzeniu wyroku skazującego ją na 7,5 miesięcy pozbawienia wolności na 7,5 miesiąca za rzekome "wyrządzenie szkody i złamanie wyroku zawieszenia", których miała się dopuścić w ubiegłym roku, kiedy w klinice aborcyjnej Women's Care Centre rozdawała kobietom róże i ulotki nt. ratowania życia ludzkiego. Aresztowana 8 grudnia 2017 r., spędziła w areszcie ponad 90 dni, które sąd zaliczył na poczet zasądzonego wyroku. W toku procesu, pokojowa działalność Wagner została uznana przez prokuraturę za złamanie zakazu zbliżania się na mniejszą niż 100 m. do ośrodków aborcyjnych w Ontario oraz ingerowanie w funkcjonowanie ośrodka. Ponadto Wagner została określona przez sędziego Neila Kozloffa określona mianem "seryjnej przestępczyni", która w ciągu 18 lat miała dopuścić się już 14 przestępstwa. Obrończyni życia nie przyznała się wówczas do zarzucanych jej czynów i powtórzyła, że jej zdaniem "kliniki aborcyjne nie powinny istnieć".

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.9

Liczba głosów:

42

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

jt1001jt 16:13:46 | 2018-09-10
Kanadyjska działaczka pro-life Mary Wagner wyszła na wolność,... (cytat). Komentarz: To co zauważamy, Pani Mary Wagner "czyni w dobrej sprawie". Determinantem Jej "czynienia" jest Dekalog. Ten determinant pokazuje jasno czyste intencje Jej poczynań. Takie umiejscowienie w rzeczywistości społecznej (rzeczywistości egzystencji ludzi) charakteryzuje się "dobrem, prawdą i pięknem". Niewielu jest ludzi (na Ziemi), którzy w ten (jasny) sposób prezentują swoją osobowość, i o Nich (jedynie) "niewiarygodni" wyrażają się negatywnie. Podobną osobowością był ś.p. Matka Teresa z Calcutty. One Obydwie wychodzą w działanie z tego samego uwarunkowania (motywacji). Szczęć Boże !!!

Oceń 9 2 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook