Cudownie uzdrowiony za wstawiennictwem pastuszków z Fatimy chłopiec odwiedził Polskę

(fot. shutterstock.com)

10-letni Lucas, którego cudowne uzdrowienie doprowadziło do kanonizacji pastuszków z Fatimy: bł. Hiacynty i bł. Franciszka przyleciał z rodziną z Brazylii do Szczecina.


W 2013 roku w marcu, Lukas bawił się z siostrą i wypadł z okna. Lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie, miał uszkodzoną czaszkę i mózg. Wtedy o modlitwę poproszono siostry Karmelitanki. Jedna z nich, podchodząc do tabernakulum znalazła klucz z breloczkiem, na którym byli błogosławieni Franciszek i Hiacynta. Siostra poprosiła, przez ich wstawiennictwo, Boga o cud.

 

- Po trzech dniach, od momentu modlitwy, Lucas wybudził się i została odłączona cała aparatura medyczna. Obudził się bez żadnych konsekwencji pourazowych, nie było żadnych symptomów jakiegokolwiek wypadku - podkreśla Joao Batista, ojciec Lucasa. Po niespełna dwóch tygodniach wyszedł ze szpitala. W pełni zdrowy.

 

Dziś, jak sam przyznaje, modli się do patronów. Modlę się bo wielu ludzi prosi o modlitwę i wiem, że jeżeli się modlę, to Bóg jest z nami - podkreślił Lucas.

 

Na pomysł zaproszenia do Szczecina uzdrowionego chłopca wpadł kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich ks. Marek Maciążek. Jedyne na świecie Sanktuarium Dzieci Fatimskich i znajduje się na os. Kasztanowym.

 

Rodzina z Brazylii ma w planach wizytę w Łagiewnikach, Częstochowie, a także w Warszawie.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

6

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook