Młodzi razem ze swoim Biskupem - za Życiem!

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Warszawsko - Praskiej, Ruch Światło - Życie oraz KSM zapraszają do wspólnej modlitwy w intencji ochrony życia.

 

W czwartek 28 października o godzinie 15 w Katedrze Warszawsko-Praskiej odbędzie się spotkanie modlitewne w intencji ochrony życia. Akcja organizowana przez Ruch Światło- Życie oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży jest odpowiedzią na zapowiedź Janusza Palikota, który w czwartek razem ze swoimi zwolennikami chce protestować przed kuriami biskupimi w kilku miastach Polski.

 

Jak mówią organizatorzy spotkania modlitewnego, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz różaniec prowadzony przez młodych ma być formą solidarności z biskupami, którzy jednoznacznie potępili metodę zapłodnienia in vitro. 

 

Znakiem rozpoznawczym akcji ma być biała wstążką wpięta w ubranie oraz różaniec. Więcej informacji na stronie diecezji warszawsko-praskiej: www.diecezja.waw.pl

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Kinga 10:14:45 | 2010-10-26
Oczywiście Kingo, moim celem jest krzewienie cywilizacji życia

Moim też.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Kinga 09:34:32 | 2010-10-26
Dobrze powiedziane!
Popieram.

Propaganda.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~teresa 09:10:12 | 2010-10-26
W życiu każdego człowieka zdarzają się takie chwile, kiedy musi wykazać KIM JEST. Może to być śmierć bliskiej osoby,utrata mienia, rozwód,jakaś choroba, albo zwyczajnie trudności z poczęciem dziecka. To od nas zależy jak zachowamy się NA GRANICY WYTRZYMAŁOŚCI, czy znajdziemy w sobie dość siły , aby pokonać rozpacz,gniew,egoizm,ból  i żyć w zgodzie ze sobą samym i innymi ludźmi nie biorąc odwetu za CIERPIENIA, czy też zamkniemy się na łaskę pokoju i zniszczymy Życie Boże W NAS. Nie wolno zabijać,nie wolno handlować darem życia.Jest wiele dróg ,ale SZCZĘŚCIE tylko Jedno.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook