W Nowym Roku pomódlmy się o... miłość!

(fot. shuttertock.com)

Nowy Rok to czas zmian, postanowień, planów. Na początku kalendarza często wypisujemy pomysły do realizacji i marzenia do spełnienia. Czy jest wśród nich miłość?

 

Msza o miłość

 

Do modlitwy o nowe wyzwania zachęca nas parafia Nawrócenia św. Pawła w Lublinie, która cyklicznie co miesiąc organizuje tzw. Mszę o Miłość.

 

Grudniowa msza dotyczyła samotności wśród bliskich, której często doświadczamy. Październikowa Eucharystia była zatytułowana "Mimo wszystko kocham" i dotyczyła modlitwy za trudne relacje.

 

W styczniu główną intencją mszy będzie modlitwa o nową miłość nie tylko rozumianą jako nową znajomość, ale także jako odnowienie tych relacji, w których jesteśmy.

 

[kliknij w baner i dołącz do wydarzenia]

 

 

Msza o dobrą żonę i o dobrego męża

 

Drugą propozycją na rozpoczęcie Nowego Roku jest msza w parafii św. Szczepana w Krakowie. W najbliższy poniedziałek, 15 stycznia, odbędzie się mszą o dobrą żonę i o dobrego męża. 

 

>> Kliknij i dołącz do wydarzenia

 

Jeżeli nie możesz przybyć, nic straconego. Już dzisiaj możesz rozpocząć nowennę w intencji znalezienia męża/żony. Miłość to zbyt poważna sprawa, by pozostawiać ją przypadkowi.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook