Aktor grający Chrystusa ujawnia szczegóły dot. drugiej części "Pasji"

(fot. Scena z trailera filmu Pasja / youtube.com)

Jeśli wydawało ci się, że "Pasja" to mocny film, to zobaczysz, co zrobimy teraz. To będzie największy film w historii kina - mówił aktor. - Druga część ocali miliardy.

 

Jim Caviezel, aktor grający Pana Jezusa w "Pasji", wyznał w rozmowie z redakcją "Dobrych Nowin", że rozmawia z Melem Gibsonem o drugiej części "Pasji". Sequel tego filmu ma opowiadać o zmartwychwstaniu Chrystusa.

 

- Przybyłem do Polski, ponieważ macie więcej świętych niż jakikolwiek inny kraj na świecie - mówił aktor.

 

Mówiąc o "Pasji", Jim Caviezel przypomina, że ten film uratował miliony dusz. - Drugi ocali miliardy - dodał. - Jeśli wydawało ci się, że "Pasja" to mocny film, to zobaczysz, co zrobimy teraz. To będzie największy film w historii kina.

 

Aktor ujawnił, że scena zmartwychwstania Chrystusa będzie bardzo mocna. - Kiedy Jezus wyjdzie z grobu, to nie będzie kurczaczków i zajączków wielkanocnych - stwierdził Caviezel. - W naszym kraju mówi się czasem o "radosnym Jezusie", "Kościele Jezusa z klubu fitness". To będzie zupełnie coś innego.

 

Aktor do Polski przyjechał na zaproszenie Rycerzy Kolumba, producentów filmu zatytułowanego "Wyzwolenie Kontynentu: Jan Paweł II i upadek komunizmu", który będzie miał swoją elewizyjną premierę 2 kwietnia br. o 13.05 w TVP1. W tym filmie dokumentalnym Jim Caviezel jest narratorem. Film został nagrodzony dwoma nagrodami Emmy.

 

Jim Caviezel przybył do kaplicy klasztornej o godz. 15. Wraz z siostrami i pielgrzymami w skupieniu modlił się przed łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i przy grobie św. Siostry Faustyny podczas nabożeństwa Godziny Miłosierdzia i Koronki do Miłosierdzia Bożego.

 

***

 

Jim Caviezel urodził się w 1968 roku w Mount Vernon w stanie Waszyngton. W wywiadach w poruszający sposób mówi o wierze i o tym, co znaczy być chrześcijaninem w dzisiejszych czasach, a także opowiada o swoim nawróceniu. Aktor wraz z żoną zaadoptowali dwoje małych dzieci z rakiem mózgu.

 

Wspomóż Nas
Tagi: pasja, polska, film

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

5

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

draw4 00:37:30 | 2017-04-01
Następnym razem gdy będziesz chciał powiedzieć coś śmiesznego to zadbaj o to, żeby było to jeszcze mądre.

Oceń 36 11 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

daglezjama 20:20:47 | 2017-03-31
No ciekawe co to będzie za scena. Jezus wyjdzie z grobu i pójdzie najpierw do jakiejś przydrożnej kafejki na kawę a że nie będzie miał pieniędzy zostanie pogoniony na siedem wiatrów. Następnie uda się do metra gdzie z racji dość niedbałego wyglądu zostanie potraktowany jak uchodźca, pijak i złodziej. Głodny, pobity i sponiewierany zostanie odtransportowany przez służby miejskie na posterunek policji i zatrzymany na 48h. W zawieszonym na ścianie telewizorze obejrzy transmisję mszy świętej w niedzielny wielkanocny poranek i tłumy ludzi udające się prosto z kościoła na świąteczne śniadanko z okazji zmartwychwstania Jezusa.

Oceń 41 94 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook