Szukasz dobrego męża lub żony? Przyjdź koniecznie!

(fot. Szymon Żyśko)

Święty Józef jest najlepszym orędownikiem spraw sercowych. Najbliższy poniedziałek, 20 marca, będzie dobrym momentem, by poprosić go o wsparcie. Zapraszamy na Mszę Świętą o dobrego męża i żonę.


Niewiele o Nim wiemy, jest postacią ukrytą na kartach Pisma Świętego. Jednak jego działanie jest imponujące. Przez wieki modlili się do niego ludzie pragnący założyć rodziny, a sam papież Franciszek zdecydował, by czcić Go w modlitwie Eucharystycznej jako Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Liczne świadectwa potwierdzają cudowne działanie św. Józefa.


Nie wierzysz? Przekonaj się sam: <<Św. Józef pomógł mi znaleźć chłopaka>>


Jedna z naszych czytelniczek napisała:

 

"Bardzo przeżyłam rozstanie. Wtedy się zawzięłam i postanowiłam, że mój następny chłopak będzie wierzący. I pomoże mi w tym właśnie św. Józef. Ułożyłam sobie modlitwę i codziennie przy wieczornym pacierzu powtarzałam te słowa wierząc, że jeśli taka będzie wola Boga to spełni moją prośbę przez wstawiennictwo tego świętego. Dostałam takiego św. Józefa: to chłopak, który codziennie pokazuje mi, że da się żyć lepiej i mocniej. Dostałam dużo więcej niż prosiłam."


Duszpasterstwo św. Szczepana w Krakowie, zaprasza na Mszę Świętą o dobrego męża i dobrą żonę. Katechezę wielkopostną poprowadzi bp Grzegorz Ryś i odpowie na pytanie: "Skoro jest miłość, to po co sakrament?" - więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.


Jeżeli nie możesz przybyć, nic straconego. Już dzisiaj możesz rozpocząć nowennę w intencji znalezienia męża/żony. Miłość to zbyt poważna sprawa, by pozostawiać ją przypadkowi.


Bycie singlem nie jest złe, pod warunkiem, że to twój świadomy wybór. Nie jesteś go pewny? Spróbuj tego:

 

<<Dwie najlepsze modlitwy dla singli>>


Odważ się na współpracę ze św. Józefem i znajdź odpowiedzi na swoje pytania. Zapraszamy.

 

***

 

Uroczystość św. Józefa obchodzimy w Kościele 19 marca. W tym roku wypada ona w niedzielę, która ma wyższą rangę w kalendarzu liturgicznym. Stąd przeniesienie uroczystości na poniedziałek 20 marca.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?