Msza Święta o dobrego męża i dobrą żonę

(fot. shutterstock.com)

To może być bardzo dobra okazja. Zapraszamy cię do wspólnej modlitwy o dobrego męża i dobrą żonę. 

 

Wydarzenie jest organizowane przez duszpasterstwo "U Szczepana" w Krakowie. Po Mszy planowane jest spotkanie oraz przyjęcie. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj

 

Tak o swoim doświadczeniu opowiadają Jola i Wojtek: "Jesteśmy przykładem tego, że jak prosi się Boga i ufa Mu bezgranicznie, to On nam błogosławi".

 

Spotkali się na pierwszej Mszy dla singli w styczniu 2015 r. Wtedy po raz pierwszy ze sobą rozmawiali. Szybko zaczęli być parą, a w sobotę, 2 stycznia 2016 roku, każde z nich wypowiedziało przed Bogiem i Kościołem słowa: "Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę, aż do śmierci".

 

Poznaj ich historię: <<Poznali się na Mszy dla singli>>

 

Liczni uczestnicy zapowiedzieli już swój udział. W komentarzach czytamy między innymi [pisownia oryginalna]:

 

- "Modliłam się o dobrego Męża, to mam dobrego Męża.
On się nie modlił.... to ma co ma ;)"

 

- "To chyba coś dla mnie. Ostatnia deska ratunku 😇  aby dobrą żoną zostać dobrego męża - i oby trochę fantazji jednak miał, abym w tym dobrostanie z nudów nie umarła!"

 

- "Wszystko rozumiem można wierzyć i prosić o dobrą drugą połówkę (czytaj męża tudzież żonę), ale przede wszystkim trzeba samemu być dobrym. I to nie polega na tym że sobie myślicie że jesteście dobrym materiałem na męża tudzież żonę, bo wam może się wydawać że tak jest, a może być wprost proporcjonalnie odwrotnie.. Więc jak sami zajmiecie się sobą i będziecie rzeczywiście dobrym człowiekiem to prędzej czy później traficie na taką osobę... (...) Bóg wybacza nawet najgorszym, ale tym którzy się zmieniają.. Zmieniają naprawdę, szczerze i na zawsze, nie na chwilę ;) Oczywiście czasem upadamy, ale trzeba wstać a nie spadać jeszcze niżej... Każdy może zboczyć z drogi, bo coś lub ktoś go do tego skłonił tudzież sam chciał i tak wybrał.. Ale Bóg Ci wybaczy, po prostu albo nawet aż go przeproś i napraw to, zmień się na dobrą stronę! Aaa i do ludzi którzy nie idą się pomodlić, tylko po prostu na imprezkę (czytaj darmową schadzkę) parę słów - Jest to dla mnie żałosne i przykre że taką osobą jesteście.. Na początek idźcie do spowiedzi, do kościoła albo sami to zróbcie z "NIM" wewnątrz siebie.."

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?