20 lutego kolejna "Ewangelizacja na barce"

Ruszyły już zapisy na kolejną "Ewangelizację na barce" organizowaną przez krakowskich pallotynów. 20 lutego o godz. 19.00 na barce Aquarius w Krakowie kerygmat będzie głosił ks. Krzysztof Kralka SAC.

 

Pallotyn jest ewangelizatorem i rekolekcjonistą. Urodził się w 1980 r. w Kielcach. Studiował historię na Akademii Świętokrzyskiej. Po doświadczeniu nawrócenia w 2002 r. wstąpił do Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego. Pracuje w Lublinie. Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, zespołu Razem za Jezusem oraz Moderatorem Generalnym Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Jego msze i kazania a zwłaszcza wieczory uwielbienia i modlitwy o uzdrowienie gromadzą rzesze ludzi.

Na wydarzenie można się zarejestrować za pośrednictwem strony www.nowohuckie.pl.

"Ewangelizacja na barce, czyli rejsy ewangelizacyjne statkiem po Wiśle" to cykl spotkań, które mają na celu głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie i możliwość decyzji o przyjęciu Go jako swojego osobistego Pana i Zbawiciela. Organizatorami rejsów są Radio Nowohuckie.pl wraz z Pallotyńską Wspólnotą Ewangelizacyjną oraz Krakowska Żegluga Pasażerska.

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Mc 22:28:22 | 2014-02-04
Ks Krzysztof Kralka - wspaniały kapłan!

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook