Brutalny atak feministek. Katolicy bronią katedry

(fot. Youtube.pl)

Próba podpalenia katedry, brutalne lżenie i bicie chrześcijan a na koniec taniec przy ognisku z kukły papieża. Choć trudno w to uwierzyć, sceny te rozegrały się nie podczas rewolucji francuskiej, ale kilka dni temu, w Argentynie.  

 

Gdyby nie odwaga i poświęcenie 1500 katolików, którzy modlitewnym kordonem otoczyli swoją świątynie, rozjuszony tłum feministek dokonałaby barbarzyńskiej profanacji. W czasie, w którym ze spalonej tęczy na warszawskim Placu Zbawiciela robi się symbol brutalnej walki z pokojowym ruchem LGBT, warto pokazywać jak wygląda prawdziwa twarz i tolerancja niektórych przedstawicieli owych środowisk. 

 

Wszystkie te dramatyczne wydarzenia miały miejsce jako pokłosie odbywającej się w San Juan Krajowej Konferencji Kobiet (23-25 listopada 2013), podczas której środowiska feministyczne oraz LGBT dyskutowały o "wyzwoleniu spod patriarchalnego terroru". 

 

Kilka tysięcy uczestniczek owej debaty tak sobie jednak wzięło do serca "walkę o równouprawnienie", że ruszyły odbić i zdemolować katedrę. Po drodze pisały po murach miasta skandaliczne hasła, paradując z gołym biustem.

 

Kiedy o wszystkim dowiedzieli się zaalarmowani wierni, modlący się akurat w świątyni - postanowili z własnych ciał uczynić żywy mur. Ci którzy stali w pierwszym rzędzie zostali opluci, pobici, zelżeni i wymalowani farbą. 

 

Na czołach młodych mężczyzn agresywne feministki malowały odwrócone krzyże, a kiedy okazało się, że nie ma szans na zdobycie katedry, zdecydowały się podpalić przyniesioną wcześniej kukłę papieża Franciszka. 

 

 

Pomimo iż materiały te są niezwykle wulgarne i wstrząsające, zdecydowaliśmy, że należy je opublikować. Warto mieć świadomość, do jakich czynów mogą się posunąć skrajni przedstawiciele  ruchów feministycznych, uważanych za pokojowe i tolerancyjne. Z pewnością nie reprezentują oni głosu większości, jednak nie można zamykać oczu na tak brutalne zachowania. 

 

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (104)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Mała 21:09:22 | 2013-12-12
Nie na tym polega feminizm. To nie były feministki, tylko jakaś banda zdziczałych pseudoniezależnych (bo zniewolonych własnym ciasnym umysłem) odszczepieńców. To nawet nie były dziewczyny :)

Oceń 7 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

theONA 00:25:09 | 2013-12-12
Znalazłam. Kasują na youtube, ale pojawiają się w nowych lokalizacjach. Może to ewentualnie "ściągnąć" ktoś, kto wie, jak to zrobić? Ja po prostu nie umiem.

A dodam, że pełnego nagrania szukałam z powodu postawy tych facetów i głównie dla ich okrzyku: "Vivaaaaaaa!"

A więc - VIVA! Argentyńczycy. VIVA :)

http://www.youtube.com/watch?v=wTrQknKu9CU

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Luk 12:30:03 | 2013-12-11
W Polsce ci Katolicy zostaliby w trybie przyspieszonym skazani za uniemożliwienie przemarszu legalnej demonstracji.

Oceń 3 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Rafał Borowski 21:12:07 | 2013-12-07
A tak w ogóle, nawiązując do różnych komentarzy tu i ówdzie, chciałbym, żeby ktoś wykazał związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy wychodzeniem chrześcijan (istota misyjności Kościoła od samego początku) do ludzi grzesznych (a my nie jesteśmy grzeszni? halo...), pogubionych, tzw. "dialogowanie" z np. tego rodzaju manifestacją zła.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Hansolo 20:13:32 | 2013-12-07
juz YB usunał
ale jest gdzie idziej,
http://www.youtube.com/watch?v=fOCD_T9Qqpc

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

theONA 13:30:28 | 2013-12-06

ciekawe gdzie byla w tym czasie policja?

...
@gigi
Możliwe, że zwalczała wówczas tzw. homofobię.

Oceń 1 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~inhabitants 00:10:17 | 2013-12-06
TEN FILM JEST TU:
http://gloria.tv/?media=532395

Oceń 1 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~gigi 21:23:42 | 2013-12-05
ciekawe gdzie byla w tym czasie policja?

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~K. 17:52:50 | 2013-12-05
"Jest też inne tłumaczenie - w stylu postępowych katolików deonowych. Na filmie widzimy jak chłopcy, którzy jeszcze nie rozumieją, że trzeba dialogować a nie wykluczająco się modlić, nie zrozumieli jeszcze przesłania Franciszka. Nie są radośni i nie dialogują. Potrzebują nawrócenia. "
To miał być sarkazm, ale widać, że niektórzy zrozumieli to dosłownie. Chodzi mi o to, że tzw. postępowi katolicy  ukazują jakąś karykaturę chrześcijaństwa. Niestety, wyłania się ona również z niektórych wypowiedzi obecnego papieża. To jego ciągle powtarzanie, żeby "dialogować" i byc radosnym... W świetle tego co widzimy na tym filmie i co robią i szykują nam rządzący lewacy (w wielu krajach) te słowa są wręcz niepoważne.

... no nie do końca, papież Franciszek owszem wzywa do rozmowy, do tego żeby się nawzajem słuchać, ale tam gdzie to jest możliwe! Na przykład nie "dialoguje" w sprawie aborcji, ale otwrcie pokazuje sprzeciw, bo nie ma miejsca na jakiekolwiek negocjacje (dlatego wysłał list do rządzących w jego kraju). I tak jest i tutaj: potrzeba, tak jak zrobił to papież Franciszek, twardo się sprzeciwić, bo nie ma szansy na rozmowę. Ale zawsze pozostaje jeszcze modlitwa!

Wydaje mi się, że nie powinno się przenosić słów papieża (ani w ogóle nikogo) tak z jednej kwestii na drugą, bo wtedy rzeczywiści mogą być niepoważne.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~feministka 17:00:55 | 2013-12-05
Czy jak się modlę codziennie i spowiadam, ale też używam wibratora , ale po to, aby nie grzeszyć z mężczyznami, to grzeszę?

Oceń 3 4 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook