Boski Dzień Katolickich Singli

(fot. Jeanette Dietl/shutterstock.com)

"Chcesz budować relacje na całe życie? Szukasz drugiej połówki z wartościami? Boski Dzień Katolickich Singli jest właśnie dla Ciebie!

 

Otwórz się i dołącz do nas" - tak inicjatywa Katoliccy Single zaprasza na wydarzenie, organizowane 13 października w malowniczym ośrodku Rekolekcyjno - wypoczynkowym Totuus Tuus w Zembrzycach.

 

W godz. 10-18 zaplanowano rekolekcje "Effata - Otwórz się", które poprowadzi ks. Michał Olszewski SCJ, znany rekolekcjonista i ewangelizator, dyrektor grupy medialnej Profeto, autor wielu  książek m.in. : Żyć w Duchu Świętym", "Przyjmij Jego wezwanie".

 

Będzie ciekawie i na temat: o budowaniu prawdziwych relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. W programie: Eucharystia z homilią, konferencje, uwielbienie oraz adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.

 

 

 

Natomiast  o godz. 20-stej  rozpocznie się uroczysta kolacja, a potem Boska Impreza Integracyjna dla Singli, prowadzona przez Dj i wodzirejkę Annę Marek z Event4Life. - Czeka na was świetna muzyka, boska atmosfera, wiele niespodzianek, konkursów i zabaw integracyjnych aż do 3 nad ranem! - zdradza wodzirejka.

 

Logistycznie całe wydarzenie wesprze wspólnota Magnalia Dei, a dla chętnych szybkie randki poprowadzą twórcy Randka w Nazarecie.

 

Chcemy stworzyć przestrzeń dla osób, które wyznają podobne wartości i chciałyby poznać kogoś wartościowego - mówi Wioletta Trzaska. - Zapraszamy szczególnie panów, którzy zazwyczaj czekają troszkę dłużej z deklaracją uczestnictwa, jednak na większości spotkań katolickich singli jest nas w miarę po równo. Panowie, odważcie się, mnóstwo pięknych kobiet chciałoby was poznać! - apeluje przedstawicielka organizatorów. Dodaje, że wydarzenie kierowane jest do osób, które mogą wejść w sakramentalny związek małżeński.

 

Więcej informacji na FB Boski Dzień Katolickich Singli.

 

https://ekobilet.pl/event4life/boski-dzien-katolickich-singli-26689/308286-bilet

 

info: i pod nr tel.: 511 300 179.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook