Po raz drugi odbędzie się Ewangelizacja Zakopanego

(fot. SNE Sursum Corda)

W dniu 14 sierpnia 2018 r. w Zakopanem odbędzie się już po raz drugi ewangelizacja naszego miasta. Centralnym wydarzeniem akcji będzie "Tatrzańskie Worship".

 

Ewangelizacja została podzielona na dwie części. Pierwsza będzie miała miejsce przy tzw. "Oczku Wodnym" na Krupówkach i zacznie się o godz. 11:00. W tej części m. in. będzie można uczestniczyć w góralskim uwielbieniu, oglądnąć pantomimę, wysłuchać krótkich świadectw, czy też porozmawiać z kapłanem lub skorzystać z modlitwy wstawienniczej.

 

W drugiej części z kolei, która będzie miała miejsce na placu przed Sanktuarium Najświętszej Rodziny przy ul. Krupówki 1 A i rozpocznie się o godz. 16:00, zarówno turyści, jak i mieszkańcy będą mogli wysłuchać konferencji głoszonych przez Ojca Pawła Drobota Redemptorystę na temat Ducha Świętego i Jego działania w naszym życiu, jak też uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 19:00. 

 

Po Eucharystii odbędzie się koncert uwielbienia, który potrwa do godz. 22:00. Podczas koncertu będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania i modlitwy wstawienniczej. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej sne.diecezja.pl i facebooku Tatrzańskie Worship.

 

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zakopane. Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

(fot. SNE Sursum Corda)

 

Poniżej publikujemy filmik z zeszłorocznej ewangelizacji:

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook