"Wydawało mi się, że biorąc narkotyki, będę fajniejsza". Zobacz pierwszy odcinek rekolekcji Mocnych w Duchu

"Z popularnej, atrakcyjnej dziewczyny, z którą wszyscy chcieli się przyjaźnić, stałam się osobą, którą mało kto chciał znać" - posłuchaj poruszającego świadectwa upadku i nawrócenia, którego dokonał Jezus Chrystus.

 

Nic nas tak nie inspiruje, jak przeżycia innych ludzi. Nic też nie zapala naszej wiary tak, jak świadectwo osób, które spotkały żywego Boga - mówi Paweł Sawiak SJ.

 

Każdy z nas może być dla innych albo zapalnikiem, albo gaszącą wszystko gaśnicą. Jak jest w twoim przypadku? Mocni w Duchu zapraszają na rekolekcje pt. "Zapalnik". Dzięki nim poznasz poruszające świadectwa innych ludzi i dowiesz się, jakie wyciągnąć z nich wnioski. Nie zabraknie też wielkopostnych wyzwań.

 

Zobacz pierwszy odcinek:

 

 

Dagmara Diug - od 2007 roku prowadzi szkolenia i warsztaty dla młodzieży, pedagogów, nauczycieli, przedsiębiorców, osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Jest autorką i współautorką wielu programów profilaktycznych dla młodzieży i dorosłych. Od 2008 roku nagrywa autorską audycję radiową "W dialogu o Bogu" (obecnie emitowana w Radio Niepokalanów). Prowadzi również (w ramach wolontariatu) konsultacje internetowe dla osób zagrożonych uzależnieniem.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?