To duży krok do szczęśliwego życia [Nowenna do św. Walentego - dzień czwarty]

Jak możemy oddalać się od Pana Boga? Każdy z nas ma takie rzeczy i potrafi je wymienić. Dziś szczególnie chcemy się na tym skupić.

 

"Dziś chcemy otworzyć się na miłość, patrząc na naszą grzeszność i próbując te grzechy niwelować. Dzisiaj jest czas na to, żeby je zauważyć" - zachęcają do modlitwy nowenną i wykonania codziennego zadania Karolina i Maciej.

 

 

DZIEŃ 4

 

Święty Walenty, pocieszycielu strapionych i cierpiących, we wszystkich potrzebach naszych bądź nam obroną, nadzieją i pociechą. W chwilach smutnych, wstawiaj się za nami u Boga, o pomoc nam potrzebną. Bądź naszym orędownikiem, opiekunem i pocieszycielem nieustannym, i wejrzyj litościwie, gdy serce proszące do Ciebie wznosimy. Pełni ufności w Twoje wsparcie chcemy uwielbiać Boga, że mamy tak wielu wspaniałych świętych. którzy w naszych intencjach modlą się przed Bogiem.

 

W znanej Ci, święty Walenty, intencji, wysłuchaj mnie i uproś mi u Boga otrzymanie łaski, o którą przez Ciebie, z głęboką wiarą i ufnością proszę. Pragnę, aby przez łaskę uproszoną, chwała Boża się pomnożyła. Amen.

 

Msza walentynkowa

 

Na koniec nowenny spotkamy się 14 lutego na Mszy świętej o dobrą żonę i dobrego męża w Bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie. Po Mszy zapraszamy na spotkanie z Karoliną i Maciejem, którzy opowiedzą nam o tym, jak znaleźć tą jedyną i tego jedynego. 

 

Kliknij w baner i dołącz do wydarzenia:

 

 

W trakcie nowenny zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: [email protected].

 

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Pola 23:37:51 | 2019-02-09
Nie opowiadajcie, że Pan Bóg jest tak miłosierny, że nam wszystkie grzechy przebacza. Warunkiem dostąpienia przebaczenia grzechów  jest spenienie warunków dobrej spowiedzi:
1. Rachunek sumienia.
2. Żal za grzechy.
3. Mocne postanowienie poprawy.
4. Szczera spowiedź.
5. Zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu.

Oceń 2 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook